Ünlüce-Kuruçeşme Atilla Yücel Kültür Merkezi Açılıyor!

08 Ekim 2015
PAYLAŞ
Ünlüce-Kuruçeşme Atilla Yücel Kültür Merkezi Açılıyor!

Sapanca Belediyesi Ünlüce-Kuruçeşme Atilla Yücel Kültür Merkezi ve Emsal Yücel Bilgi Evi 9 Ekim'de açılıyor...

İşadamı Mehmet Yücel’in katkılarıyla Sapanca Belediyesi tarafından mevcut binaları yaptırılan, Sapanca Belediyesi Ünlüce-Kuruçeşme Atilla Yücel Kültür Merkezi ve Emsal Yücel Bilgi Evi açılışı 9 Ekim Cuma günü saat 12.00’de yapılacak.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün katılımıyla düzenlenecek açılış törenine katılmak isteyenler için Sapanca Belediyesi önünden saat 11.00’den itibaren araçlar kaldırılacak.

Atilla Yücel Kültür Merkezi ve Emsal Yücel Bilgi Kültür Evi’ne katkılarından ötürü İşadamı Mehmet Yücel’e müteşekkir olduğunu belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, “Ünlüce-Kuruçeşme halkının eğitsel ve kültürel düzeyde belediyemiz tarafından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü katkılarıyla da açılacak çeşitli kurslardan yararlanacakları kültür merkezi ve bilgi evinin faaliyete girmesinden dolayı yerel yönetim olarak, halkımız adına gurur duyuyoruz. Atilla Yücel Kültür Merkezi ile Emsal Yücel Bilgi Evi’nin Ünlüce-Kuruçeşme mahalleleri ve ilçemiz için hayırlı olsun” dedi. İHA


"Ünlüce-Kuruçeşme Atilla Yücel Kültür Merkezi Açılıyor!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap