Uptown İncek Projesinde Teslim Öncesi Satışlar Arttı!

LEMA Grup tarafından Ankara'da yükselen Uptown İncek projesinde teslim öncesi satışlarda patlama yaşandı.

19 Ağustos 2015
Uptown İncek Projesinde Teslim Öncesi Satışlar Arttı!

LEMA Grup tarafından Ankara'da yükselen Uptown İncek projesinde teslim öncesi satışlarda patlama yaşandı.

2012 yılının Aralık ayında temeli atılan ve kısa sürede Ankara’nın gözde projeleri arasında yerini alan Uptown İncek yatırımcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Anahtar teslim tarihine yaklaşırken elde edilen satış başarısından bahseden Lema Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emre Katırcı konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

İnşaatımızın büyük oranda tamamlanmış olması ve teslim tarihine çok yakın olmamız satışlarımızın artmasını sağladı. Aynı zamanda peyzaj çalışmalarının da hız kazandığı bugünlerde son fırsatları değerlendiren yatırımcıya İncek Yumrutepe bölgesinin ilk teslim edilecek projesi olarak katkı sağlamaya devam ediyoruz"

Projeyle ilgili bilgi veren Katırcı, "Uptown’da kapılar bir dolu keyfe açılıyor. 1+1’den 6+1’e kadar 18 ayrı tipte konut seçeneğimizle Ankara’nın en alternatifli konut projesiyiz. Hepimizin ihtiyacı olan oksijeni şehrin merkezine getirmek elbette çok güç. Bu yüzden de çok sayıda kişi yalnızca oksijenle bir araya gelebilmek için işini gücünü bırakıp uzak yerlere yerleşmeye başladı. Biz Uptown ile kent sakinlerinin oksijen arayışına son vermek istedik" dedi.

'Joytown' adını verdikleri kulüplerinin, eğlence arayanların en gözde mekanı olacağını vurgulayarak, "Joytown’da özel sinema, kutu ve konsol oyunlarının yanı sıra futbol tutkunları için de özel bir bölüm bulunuyor. En kaliteli ekran ve ses sistemi sayesinde Joytown’daki maç yayınları, spor severleri adeta stadyumdaymış gibi hissettirecek

Uptown İncek PROJE DETAYLARI

- Uptown İncek konut projesi, 2015 yılının Kasım ayında teslim edilecek.

- İncek Yumrutepe bölgesinin ilk teslim edilecek konut projesi olan Uptown İncek, 1 oda 1 salon dairelerden 6 oda 1 salon dairelere kadar 18 ayrı tipte 226 konuttan oluşuyor.

- TED Ankara Koleji’ne kapı komşusu olan proje sosyal donatı alanları ile de dikkat çekiyor.

- 36 katlı yatay ve dikey olarak inşa edilen projede daireler Mogan Gölü ve orman manzarasına sahip. Uptown İncek projesinde 1 oda 1 salon dairelerin 1500 lira ile 2 bin liradan kiracı bulması bekleniyor.

- Uptown İncek, yaklaşık 5 ay gibi kısa sürede konut sahiplerine yüzde 15’lere varan kazanç sağladı.

Uptown İncek Projesi İletişim Bilgileri:

Adres : TED Ankara Koleji Karşısı No:6 06830 İncek ANKARA - Türkiye
Telefon : 0312 483 55 55
Web : http://www.uptownincek.com/
E-mail : info@uptownincek.com

Uptown İncek Projesi Fotoğrafları :HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.