'Uşak modern bir şehir olacak'

Alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla modern bir yapıya sahip olacak Uşak, kentsel dönüşüm projeleri, yeni yaşam alanları, çevre düzenlemeleri ile yeni bir çehreye kavuşuyor.

27 Temmuz 2017
'Uşak modern bir şehir olacak' Alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla modern bir yapıya sahip olacak Uşak, kentsel dönüşüm projeleri, yeni yaşam alanları, çevre düzenlemeleri ile yeni bir çehreye kavuşuyor. Gelişen kentte artan trafik sorununa da çözüm arayışı içinde olan Uşak, bu soruna battı-çıktı projeleri ile bu sorunu da ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Önemli kavşak noktalarına sahip şehirde, yol yapımı ve çevre düzenlemelerine önem verdiklerini belirten Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, altyapı çalışmalarıyla yeni bir görünüm elde edeceğini vurguladı.

“ÇALIŞMALAR GELECEĞE YATIRIM”

Kent Park projesi gibi mega projelerin güçlü bir altyapı inşa edileceğine değinen Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Şehrimiz için planladığımız tüm projelere önce altyapıyı planlayarak başlıyoruz. Hedefimiz Uşak’ı modern bir şehir haline getirmek. Bunun da yolu sağlam bir altyapı kurmaktan geçiyor. Çünkü güçlü bir altyapıyı kurmadan güçlü bir üstyapıyı kuramayız. Şuana kadar kentimizde altyapı çalışmalarını kısa zamanda belirli bir noktaya taşıdık. Çalışmalarımıza devam ediyoruz ve altyapı çalışmalarının geleceğe önemli bir yatırım olduğu bilinciyle harekete ediyoruz” dedi.

Yürütülen çalışmalarda güvenliğe ve estetiğe özen gösterdiklerini söyleyen Nurullah Cahan, şehrin tarihsel görünümünün yapılan çalışmalarla daha görsel bir hale getirileceğini ifade etti.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Yıllarca gökdelen sayısı ile şampiyonluğu elinde tutan New York’u son 9 yılda inşa edilen gökdelenle

16 Ekim 2017


Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evi olarak gösterilen Villa Les Cedres malikanesinin fiyatı 686 milyon dolar düşt

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.