V Mall Yaşam Merkezi projesi Başakşehir'de kuruluyor

Karma konsept yapılı V Mall Yaşam Merkezi projesinde çalışmalar başlıyor.

28 August 2020
V Mall Yaşam Merkezi projesi Başakşehir'de kuruluyor İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan ilçesi Başakşehir, son yıllarda megakentte yatırım merkezi olan ilçeler arasında öne çıkıyor. İlçedeki yeni proje geliştirme çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.

İsra Holding bünyesinde faaliyet gösteren V Mall İnşaat AŞ firmasının genel kurul toplantısı yapıldı. Toplantıda V Mall Yaşam Merkezi projesinin başlatılması ve geliştirilmesi yönünde karar alındığı bildirildi.

EMLAK KONUT'TAN SATIN ALINAN ARSADA YÜKSELECEK

Genel kurul toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı, V Mall Yaşam Merkezi projesinin İstanbul'un en gözde ilçeleri arasında yer alan Başakşehir'de Emlak Konut GYO'dan alınan arsa üzerinde geliştirildiğini ifade etti.

Projelerinin büyük bir potansiyel taşıyan bölgede kurulacağını belirten Tavlı, "Genel kurulda Başakşehir'e yatırımını planladığımız V Mall Yaşam Merkezi projemizin başlama ve geliştirilmesi noktasında birçok konuyu Al-Gazi Grup gibi 11 farklı ülkeden ortaklarımızla ele aldık. Hükümetimizin; başta sağlık olmak üzere bölgeye yapmış olduğu dev yatırımlar ile özel sektörün geliştirdiği konut, iş ve yaşam projeleri arsamızın bulunduğu meydanda yaşam merkezi talebini doğurdu. Yatırım noktasında Başakşehir'e güveniyoruz" şeklinde konuştu.

MODERN TİCARET MERKEZİ

Proje geliştirme aşamasında olan V Mall Yaşam Merkezi projesinin özelliklerinden de bahseden İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı, "Projemiz, 'V Mall Yaşam Merkezi' kapsamında inşa edilecek birçok donatı ile hem Başakşehir'in en modern turizm-ticaret merkezi haline getirilmesi hem de binlerce istihdamın ve yeni iş sahalarının doğması sağlanacaktır. Bizde doğru lokasyonda doğru bir projeyi planlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Amacımız, tüm üniteleriyle hizmet veren ve güvenli yatırım çözümleri sunan bir konsepti hayata geçirmek olacaktır" ifadelerini kullandı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum