Vadi Koru projesi Avrupa’dan ‘En İyi Ofis Mimari’ ödülü aldı

Markalı konut projelerinden biri olan Vadi Koru’nun ofis blokları EPA’da ‘En İyi Ofis Mimarisi’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

30 October 2017
Vadi Koru projesi Avrupa’dan ‘En İyi Ofis Mimari’ ödülü aldı İnvest İnşaat tecrübesiyle İstanbul Ayazağa’da hayata geçirilen Vadi Koru projesinin ofis blokları Avrua’dan ödül aldı. Karma bir proje olan Vadikoru projesi, dünyanın en saygın ödülleri arasında sayılan International Property Awards 2017-2018’nin Avrupa ayağı olan European Property Awards’da, ‘En İyi Ofis Mimarisi’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

İstanbul’un gün geçtikçe değerlenen bölgelerinden biri olan Ayazağa’da Invest İnşaat güvencesiyle inşa edilen Vadikoru projesinin de ödül aldığı European Property Awards’ın (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) gala gecesi Londra’da düzenlendi. Uluslararası üst düzey gayrimenkul proje geliştiricilerini bir araya getiren ödül töreninde Vadikoru’nun ödülü projenin mimarı ve İkidesign’ın da kurucusu olan Murat Kader’e sunuldu. Sanayi dönüşümü olarak yükselen Vadikoru projesi 3 blok konutta 242 daire, 2 blok ofiste 84 adet bağımsız ofis ve 12 ticari üniteden meydana geliyor.“BU ÖDÜL İŞİMİZİ İYİ YAPTIĞIMIZIN BİR KANITI”

Aldıkları ödülle ilgili konuşan Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, uluslararası arenada çok önemli bir ödül ile takdir edilmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek, “Türkiye’de çok büyük işlere imza atmış ve uluslararası boyutta övgüler almış İkidesign ve kurucusu olan Murat Kader ile çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz. Vadikoru başından beri gözbebeğimiz dediğimiz bizim için çok önemli bir proje. Bu önemli projenin uluslararası arenada saygın bir ödüle layık görülmesi bizi mutlu etmenin ötesinde işimizi iyi yaptığımızın da bir kanıtı. Dünyanın dört bir yanından katılan projeler arasından sıyrılarak kazandığımız bu ödülle ülkemizin sektördeki başarısını uluslararası alanda göstermiş olduk. Vadikoru’yu dünya standartlarını hedef alarak tasarlarken; sosyal yaşamda ayrıcalıklar sunan ve aynı zamanda modern iş yaşamının tüm ihtiyaçlarını barındıran bir proje olmasına özen gösterdik. Hayata geçirilen dev projelerle son dönemin en hızlı yükselişine sahip olan sektörümüz, bu gibi ödüllerle var olan değerini katlıyor. 200 milyon TL’lik yatırım ile sanayi dönüşümü olarak geliştirdiğimiz Vadikoru projemizle biz; hem bölgeye hem yatırımcısına hem de sektörümüze kazandırmayı hedefledik. Bugün geldiğimiz noktada hedeflerimizi yakaladığımızı düşünüyorum” dedi.

KEYİF VE KONFOR BİR ARADA

Yatırımcıları için bütün ayrıntılara özen göstererek hazırlanan, Ayazağa bölgesinde sanayi dönüşümü olarak inşa edilen ve konut ve ofislerden oluşan bir karma kullanımlı Vadikoru’da ofis blokları geniş cam yüzeyleriyle hem manzaranın keyfine varılmasına imkân verecek hem de güneş ışığının daha çok içeriye girmesini sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Bu sayede hem enerji tasarrufuna hem de çevreye katkı sağlaması bekleniyor. Projede iki adet ofis bloğunda 84 adet bağımsız ofisin yer alıyor. İstanbul’un keyfini ve konforunu ofis hayatında da yaşanmasına olanak sağlayan proje, Vadikoru ofis bloklarında her katın 6 bağımsız bölümden oluşmasının yanında 133 ve 1000 metrekare aralığında ofisler dizayn ediliyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum