Vadikent Ankara 60 ay 0 faizle ev sahibi yapacak

Kom Yapı, Vadikent Ankara projesinde sunduğu ödeme seçenekleri ile yeni yatırımcılarını bekliyor.

09 Ağustos 2017
Vadikent Ankara 60 ay 0 faizle ev sahibi yapacak Kom Yapı’nın tecrübeleriyle inşa edilen Vadikent Ankara projesi, Keçiören’de yükseliyor. Toplam 167 bin 110 metrekarelik alan üzerine kurulan ve bulunduğu bölgenin çehresini değiştirecek projede 567 daire yer alıyor. Geniş ve ferah yaşam alanı konseptiyle hayat geçirilen Vadikent Ankara projesindeki tüm konutlar 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde tasarlanıyor. Projedeki konutların genişlikleri ise 135 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Avantajlı fiyatlarıyla da yatırımcıların dikkatini çeken projedeki 3+1 daireler 390 bin TL’den, 4+1 daireler ise 480 bin TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı da bulunan Kom Yapı Vadikent Ankara projesi, yüzde 25 peşinatla da konut sahibi olma imkanı sağlıyor. Kalan konut bedeli ise 60 ay 0 faizle ya da 120 ay yüzde 0.78 faizle taksitler halinde ödenebiliyor.

Hemen teslim imkanı olan proje, Forum Ankara AVM’ye 2 kilometre, Antares AVM’ye 4 kilometre, İvedik Organize Sanayi Bölgesi’ne 4 kilometre, Gata’ya 5 kilometre, Ulus’a 8 kilometre, Kızılay’a 10 kilometre, havaalanına ise 20 kilometre mesafede inşa ediliyor.

Keçiören’deki yaşam anlayışında değişiklik yapmaya hazırlanan proje sosyal donatılarıyla da ön plana çıkıyor. Vadikent Ankara projesi hem çocukların hem de yetişkinlerin kendi sitelerinin güvenliği ve huzuru içinde kaliteli ve eğlenceli vakit geçirecekleri alanlarla birlikte tasarlanıyor. Projede, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanı, fitness salonu, sauna, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yürüyüş alanları, siteye özel toplantı alanı, yeşil alan ve süs havuzları bulunuyor.  

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.