Vadi Koru projesinde ön talep dönemi özel avantajlarla başladı

Invest İnşaat tarafından İstanbul Ayazağa'da inşa edilen Vadikoru projesinde ön talep dönemi başladı.

27 Temmuz 2017
Vadi Koru projesinde ön talep dönemi özel avantajlarla başladı İstanbul'un Ayazağa bölgesinde özellikle yürütülün dönüşüm çalışmalarıyla bölgenin gelişmesine büyük katkı sağlayan Invest İnşaat'ın merakla beklenen yeni projesi Vadikoru'da detaylar belli olmaya başladı. 16 bin 49 metrekarelik alan üzerinde yükselen Vadikoru projesi; 242 konuttan, 84 ofis ve 12 ticari üniteden oluşuyor. 3 blok şeklinde tasarlanan projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipi seçenekleri bulunuyor. Vadi Koru projesinde daire büyüklükleri ise 67 ile 190 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

ÖN TALEP TOPLAMA DÖNEMİNE ÖZEL KAMPANYA

Mimari yapısıyla göz kamaştıracak Vadikoru projesinde Türkiye'de önde gelen mimarlık ofislerinden İki Design'ın kurucusu Murat Kader'in imzası yer alıyor. Ayazağa bölgesine lüks ve estetik bir yaşam kazandıracak projede dairelerin metrekare fiyatları, ön talep toplama dönemine özel 8 bin TL olarak belirlendi.

Teslim tarihinin Temmuz 2019 olarak hedeflendiği Vadikoru projesi, hayatı konforlu kılacak birçok sosyal imkanı da barındırıyor. Açık ve kapalı otoparkın yer alacağı projede aynı zamanda alışveriş caddesi, sauna, hamam, yürüyüş parkuru gibi birbirinden farklı amaca hizmet eden sosyal donatılar yer alıyor. Sporseverlerin de düşünüldüğü projede fitness merkezi, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası bulunuyor.

İSTANBUL'UN MERKEZİNDE DOĞA YAŞAMI

Vadikoru projesi sahip olduğu konumuyla şehir merkezinde doğal yaşam fırsatını sunuyor. Belgrad Ormanı etrafında konumlanan proje aynı zamanda 6 bin 500 metrekare peyzaj ve yeşil alana sahip durumda. Özellikle Maslak ve Levent gibi İstanbul'da iş yaşamının yoğun olduğu bölgelere yakınlığıyla dikkat çeken proje, TEM Otoyolu'nun da hemen yanında yer alıyor. Metro ve havaray ulaşım ağları ile İstanbul'un şehir merkezlerine kolayca ulaşma imkanını sağlayan Vadikoru, aynı zamanda Türk Telekom Stadyumu'na 1,3 kilometre mesafede bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’nda 18. proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Gökorman projesinin lansmanını

22 Eylül 2017


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat