Vadişehir Projesi Yüzde 42 Prim Yaptı

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 Temmuz 2015
Vadişehir Projesi Yüzde 42 Prim Yaptı

Irmak Grup - Çolakoğlu Yapı - Bordo Yapı - İntes konsorsiyumunun inşa ettiği Vadişehir projesi yüzde 42 prim yaptı.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir’in en yeni projesi Vadişehir, yatırımcısının yüzünü şimdiden güldürdü.

Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, lansmanın ardından üç aylık sürede projenin yatırımcısına yüzde 42 kazandırdığını, teslimde ise bu oranın yüzde yüz olacağının öngörüldüğünü kaydetti.

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın yatırımlarıyla Başakşehir’de hayata geçirilen Vadişehir’e yoğun ilgi devam ediyor.

VADİŞEHİR FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

3 aylık süreç içerisinde Vadişehir projesinin alıcısına yüzde 42 kazandırdığını belirten Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül şu sözleri söyledi :

Projeyi lanse ettiğimiz günden itibaren güzel bir ilgiyle karşılaştık. Satışlar beklentilerimizin üstünde devam ediyor. Lansman döneminde metrekaresini 2 bin 850 liradan çıktığımız projenin şuan metrekaresi 4 bin lira... Proje tamamlandığında metrekaresinin 6 bin lira olmasını öngörüyoruz. Şuana kadar yatırımcımız yüzde 42 kazanmış durumda. Bu oran teslim sonrasında yüzde 100’ün üzerine çıkar. Vadişehir’e, körfezden gelen yatırımcıların da ciddi bir ilgisi var. Projenin yüzde 10’u Körfezli yatırımcılar tarafından satın alındı

vadisehir-banner

50 bin metrekarelik alan üzerinde 550 milyon liralık yatırım ile yükselen Vadişehir Projesi, toplam değeri 100 milyar doları bulan Kanal İstanbul, 3'üncü Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, metro ve çalışmaları hızla devam eden Havaray hattının da bulunduğu dev projelere komşu olan bir konumda bulunuyor.

Bölge olarak Metro, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi, okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir, 650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgeye büyük değer kazandırıyor.

VADİŞEHİR PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

 ÖDEME PLANI

Alternatifli ödeme planlarının yer aldığı Vadişehir projesinde yatırımcıya yarısı peşin, faizsiz 60 ay vadeli avantajlı ödeme planları sunuluyor.

Lüks ve konforlu detaylara sahip 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların da yer aldığı projede toplam konut sayısının yüzde 60’lık kısmını 3+1 daireler oluşturuyor. Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İBB'den satılık 5 arsa

İBB'den satılık 5 arsa

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 4 Ekim günü Eyüp, Şişli, Kurtköy ve Kartal'da bulunan 5 arsasını sat

24 Eylül 2017


Avlu Torbalı projesinde satışlar başladı

Avlu Torbalı projesinde satışlar başladı

İzmir Torbalı'da hayata geçirilecek Avlu Torbalı projesinde cazip fiyatlı konutların satışları başla

24 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat