Vadişehir Projesinde 30 Ay 0 Faizle

09 Mart 2016
PAYLAŞ
Vadişehir Projesinde 30 Ay 0 Faizle

Teslimlerin 2017 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanan Vadişehir projesinde 30 ay boyunca vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor...

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığında hayata geçirilen Vadişehir Başakşehir projesi İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir'de yer alıyor. 550 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Vadişehir projesi 2 etap halinde toplam 650 adet konuttan meydana geliyor.

Vadişehir projesinde alanları 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Vadişehir fiyatları metrekare bazında 4 bin 200 TL'den başlıyor.

Vadişehir projesinde daire sahibi olmak isteyenlere tamamı peşin ödemelerde yüzde 11 indirim uygulanıyor. Projede yüzde 30 peşinat ödendikten sonra kalan tutar 30 ay boyunca vade farksız taksitlendirilebiliyor. Bunlarla beraber kişiye özel ödeme seçenekleri ve banka kredisi ile ödeme imkanı sunuluyor.

3. Köprü, muhtemel Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Havaray gibi önemli kamu yatırımlarına yakın mesafede konumlanan Vadişehir projesi 1,5 milyon metrekarelik devasa şehir parkına ve metro durağına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Teslimlerin 2017 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanan Vadişehir projesinin sosyal olanakları arasında;

- Yüzme havuzu
- Çocuk oyun alanları
- Kreş
- Hobi odası
- Koşu ve yürüyüş yolları
- Fitness salonu
- Türk hamamı
- Sauna
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.


"Vadişehir Projesinde 30 Ay 0 Faizle" haberine ait yorum yok

Yorum Yap