Vadistanbul Projesine Kardeş Geliyor

İstanbul Sarıyer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

09 Şubat 2016
Vadistanbul Projesine Kardeş Geliyor

Vadistanbul 3.etap Vadistanbul Park görücüye çıktı. Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya bölgede iki yeni projeye daha start vereceklerini söyledi….

Maslak Ayazağa’da Artaş, Aydınlı ve İnvest ortaklığında hayata geçirilen Vadistanbul 3.etap Vadistanbul Park görücüye çıktı.

Toplam 424 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Vadistanbul Park projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Vadistanbul Park fiyatları metrekare bazında 9 bin TL’den başlıyor. Farklı ödeme seçeneklerinin sunulduğu Vadistanbul Park projesinde konut teslimlerinin ise Aralık 2017’de yapılması planlanıyor.

<a href=Vadistanbul Park" src="https://www.yeniemlak.com/wp-content/uploads/2016/02/vadistanbul-park.jpg" height="675" class="alignnone wp-image-87971 size-full">

Vadistanbul projesinin Ayazağa’nın dönüşümünde büyük rol üstlendiğini söyleyen Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Ayazağa’nın Maslak, Nişantaşı, İstiklal Caddesi gibi İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olarak planlanıyor dedi.

BİR VE İKİNCİ ETAP YÜZDE YÜZ KAZANDIRDI
Vadistanbul projesinin ilk etabı Vadistanbul Teras’ta yaşamın başladığı, Bulvar etabında da Haziran’da başlayacağını belirten Artaş, “ Vadistanbul’un bir ve ikinci etabında başarılı sonuç elde ettik. Müşteriler de memnun. Biz ilk satışa çıktımızda yüzde 30 prim demiştik ama yüzde 100’e yakın kazandırdık. Vadistanbul Park etabımızda da aynı başarıyı yakalayacağımızı düşünüyorum. Şu an metrekare fiyatlarımız 9 bin TL. Teslimde yani 2017’de bu rakam minimum 12 bin 500 TL’yi bulacaktır” dedi.

YATIRIMIN YARISI ALTYAPIYA
1 milyon 350 bin metrekarelik alanın yarısının altyapı çalışmasına ayrıldığına dikkat çeken Çetinsaya, “3 vadinin altında 15 bine yakın otopark var. İstanbul’da otopark oldukça önemli bir kavram. Vadistanbul otopark sorununa da çözüm olacak” diye konuştu.

VADİSTANBUL HAVARAY HATTI HAZİRAN’DA AÇILIYOR
Vadistanbul projesinde çevre yollarına da büyük yatırım yaptıklarına dikkat çeken Çetinsaya, “Çevre yollarına da büyük yatırım yaptık. Bu çalışmalarımız 6. ya da 7.ayda bitecek. Yine Türkiye’nin ilk özel havaray projesini de biz yaptık. Sadece bu projeye 15 milyon avro yatırdık. Vadistanbul Havaray hattı da altıncı ya da yedinci ayda tamamlayacağız” ifadesinde bulundu.

VADİSTANBUL ‘A KARDEŞ GELİYOR
Vadistanbul projesinin yanı sıra bölgede iki yeni proje daha planladıklarının altını çizen Çetinsaya, “ Cendere Vadisi 1 milyon 900 bin metrekarelik bir çalışma alanını kapsıyor. Bizim proje sadece 424 bin metrekarelik kısmı. Bizim yine hemen Vadistanbul’un yanında Vadi Park isimli bir projemiz daha olacak. Yine Arıcılar’da da yeni bir projemiz olacak” şeklinde konuştu.

ENDİŞEYE MAHAL YOK BUNUN DA ÜSTESİNDEN GELİRİZ
Konut kredisi faiz oranlarındaki artışa da dikkat çeken Çetinsaya, “Konut kredisi faiz oranları şu anda 1.15 civarında. Merkez Bankası faizleri artırırsa biz de tüketicilere alternatif bir ödeme seçeneği sunarız. Endişeye mahal yol. Bunun da üstesinden geliriz” diye sözlerini tamamladı.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Yeni Doğuşkent projesi yeşiller içerisinde bir hayat sunuyor

Yeni Doğuşkent projesi yeşiller içerisinde bir hayat sunuyor

2017 Bursa konut projeleri arasında dikkat çeken Yeni Doğuşkent projesi, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde

23 Eylül 2017


Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı'nın Hasköy'de hayata geçireceği Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep toplanmaya başlandı. B

23 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat