Vadistanbul Teras Teslimleri Temmuz 2014’te

İstanbul Sarıyer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

27 Mayıs 2014
Vadistanbul Teras Teslimleri Temmuz 2014’te

Artaş inşaat - Aydınlı Grup - Invest İnşaat tarafından 3 etapta 1.111 konuttan meydana geliyor ve Temmuz 2014'te sahiplerine teslim ediliyor.

Projede yüzme havuzu, market, ticari üniteler, tenis sahası, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, fitness salonu, sauna ve güvenlik hizmetleri bulunmakta...

Evyap'ın Maslak Ayazağa'daki arazi üzerine geliştirilen Vadistanbul'un etapları, Teras, Bulvar ve Bahçe olarak adlandırılıyor.

Vadistanbul projesinin Akbank, Türkiye İş Bankası, Garanti Mortgage, Kuveyt Türk, Vakıfbank ve Odeabank ile anlaşması bulunuyor. Minimum yüzde 25 peşinatla 60 ayda yüzde 0,98; 120 ayda yüzde 1,03 oranında faizle kredi kullanılabiliyor.

Temmuz 2014’te teslim edilecek olan Teras’ta, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri yer almaktadır,ofisler, alışveriş caddeleri, kafeler, otel ile alışveriş merkezlerinin yanı sıra eğlence alanlarına sahip olacaktır.

Proje Kağıthane bölgesinin kentsel dönüşüm kapsamında olmasıyla 5 yıl sonrasında bölgenin değerinin çok yükselmesi bekleniyor.

vcawIWULiZ3FMzEBeSJC

 

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İzmir Seferihisar Belediyesi 15.3 milyon TL’ye arsa satacak

İzmir Seferihisar Belediyesi 15.3 milyon TL’ye arsa satacak

İzmir Seferihisar’a bağlı Sığacık Mahallesi’ndeki arsa, 15.3 milyon TL’ye ihale yöntemiyle satışa çı

17 Ekim 2017


Skyland İstanbul ofislerini teslim ediyor

Skyland İstanbul ofislerini teslim ediyor

Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Seyrantepe’de hayata geçirilen projesi Skyland İstanbul’da of

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.