• Diğer Haberler
  • Vali Tuna İnşaatı Devam Eden Spor Tesislerini İnceledi!

Vali Tuna İnşaatı Devam Eden Spor Tesislerini İnceledi!

Eskişehir Odunpazarı'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Eylül 2015
Vali Tuna İnşaatı Devam Eden Spor Tesislerini İnceledi!

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, şehrin çeşitli bölgelerinde inşaatı devam eden spor tesislerine giderek incelemelerde bulundu...

Vali Tuna, yaptığı incelemeler sırasında, Odunpazarı Sivrioğlu Konağı Gençlik Merkezi, Yenikent Mahallesi Diş Hastanesi yanındaki inşaatı devam eden yüzme havuzu ve 3 bin kişilik kapalı spor salonu, Porsuk Spor Salonu yanında inşaat çalışmaları süren Gençlik Merkezi ile yenileme çalışmaları son aşamaya gelen Porsuk Kapalı Spor Salonu’nu gezdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Tuna, tesislerin tamamlandığında Eskişehir’de spor adına daha da güzel başarıların olacağına inandığını belirtti. Vali Tuna, tesislerin sadece sporcuların değil, her yaştaki vatandaşların da faydalanacağı önemli yatırımlar olduğunu vurguladı.

Fiziksel aktivitenin artırılması için sporun önemine değinen Vali Güngör Azim Tuna, giderek artan hareketsiz yaşamın beraberinde getirdiği sağlık sorunlarının sporla aşılabileceğini söyledi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezlerine büyük önem verdiklerini kaydeden Vali Tuna, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi; sokaklardan, kahve köşelerinden, oyun salonlarından kurtararak sosyo-kültürel gelişimlerine katkı sağlamak, beden ve ruh sağlıklarını korumak bizim önemli bir görevimizdir” dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.