Valle Lacus Projesinde 18 Ayda Yüzde 25 Prim

İstanbul Büyükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

23 Kasım 2015
Valle Lacus Projesinde 18 Ayda Yüzde 25 Prim

44 villadan meydana gelen Valle Lacus projesinin yatırımcısına 18 ayda yüzde 25 kazandırması bekleniyor...

İstanbul Avrupa yakasında Büyükçekmece'de göl kıyısında hayata geçirilen Valle Lacus vilları Klk Yapı imzası taşıyor. Valle Lacus projesinin yatırımcılarına 18 ayda yüzde 25 kazandırması hedefleniyor.

Toplam 44 adet villadan meydana gelen Valle Lacus projesinde villalar Breaam sertifikası almaya aday. Projedeki villalar 1.050 metrekaelik brüt alana, 11 metrekarelik iç bahçeye ve 2 dönümlük bahçeye sahip. Bahçesinde 72 metrekare ısıtmalı yüzme havuzu bulunan villalarda mini sinema salonu, sauna, buhar odası, 1 araçlık kapalı, 2 araçlık açık otopark alanı gibi imkanlar sunuluyor.

<a href=Valle Lacusss" src="https://www.yeniemlak.com/wp-content/uploads/2015/11/valle-lacusss.jpg" height="317" class="alignnone size-full wp-image-79543">

8 yatak odası, 2 salon ve 8 banyodan oluşan villalarda metrekare birim fiyatı 1.682 dolar ile 2.019 dolar arasında değişiyor. Akıllı ev sistemleriyle tasarlanan projede teslimler iki etap halinde gerçekleşecek. 25 villanın 30 Şubat 2016 tarihinde, 19 villanın ise 31 Aralık 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

E-5 bağlantısına sahip olan Valle Lacus projesi 3. Havaalanı, 3. Köprü bağlantı yollarına yakın mesafede ve Maslak transit hattına kolay ulaşımın olduğu bir noktada yükseliyor. Projede tenis kortları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar ve sauna odası, mini sinema salonu, çocuk oyun alanları ve Teras Restaurant’ı içinde barındıran Lounge bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kocaeli Defterdarlığı, Gebze ve Başiskele’de 3 arsa satacak

Kocaeli Defterdarlığı, Gebze ve Başiskele’de 3 arsa satacak

Kocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İzmit Emlak Müdürlüğü ve Gebze Emlak Müdürlüğü,

23 Ekim 2017


Tüm konutlar deprem sigortalı oluyor

Tüm konutlar deprem sigortalı oluyor

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yaptığı açıklamada Türkiye'deki tüm konut ve b

22 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.