Valory Çeşme Projesi'nin fiyatları belli oldu

Mimari harikası konutları Çeşme doğasıyla buluşturacak Valory Çeşme Projesi'nde daire fiyatları 950 bin TL'den başlıyor.

26 Temmuz 2017
Valory Çeşme Projesi'nin fiyatları belli oldu Yiğitoğlu Grup tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan Valory Çeşme, denize sıfır bir konumda 13 daireden oluşuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 95 ile263 metrekare arasında değişiyor.

1+1, 2+1, 3+1, 5+1 ve 6+1 konut tipi seçeneklerinin yer aldığı Valory Çeşme Projesi'nde daire satış fiyatları 950 bin TL'den başlayarak 2 milyon 450 bin TL'ye kadar yükseliyor. Muhteşem tasarımı ile dikkat çeken daireler özellikleri ile hem yaz hem de kış aylarında hayat sürme şansını sunuyor.

Teslim tarihinin Ocak 2019 olarak hedeflendiği Valory Çeşme Projesi, Dalyan'da inşa ediliyor. Denize sıfır konumuyla göz dolduran proje aynı zamanda muhteşem Ege doğasıyla iç içe bir hayat sürme fırsatını da sunuyor. Çeşme merkeze yalnızca 5 kilometre uzaklıkta konumlandırılan proje, aynı zamanda limana yürüme mesafesinde yer alıyor.

'Taş ev' tasarımıyla inşa edilen Valory Çeşme, sunduğu sosyal donatılar ile de lüks ve konforlu bir hayat fırsatına erişmeyi sağlıyor. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği projede satışların da sürdüğü öğrenildi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.