Versus Dragos projesi Kartal'da yükseliyor

Resim Yapı imzasıyla İstanbul Kartal'da hayata geçirilmeye hazırlanan Versus Dragos projesinin fiyat listesi belli oldu.

07 Ağustos 2017
Versus Dragos projesi Kartal'da yükseliyor 8 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Versus Dragos projesi, toplam 114 konuttan meydana geliyor. Resim Yapı güvencesi taşıyan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipi seçenekli daireler yer alıyor. Versus Dragos projesinde yer alan konutların büyüklükleri ise 47 metrekare ile 154 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

VERSUS DRAGOS FİYAT LİSTESİ VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesine yeni bir soluk getirmesi beklenen Versus Dragos projesinde 1+1 daireler 322 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede 2+1 daireler 479 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler ise 797 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Versus Dragos projesinde peşin ödemenin yanı sıra banka kredisi ile konut sahibi olabilmek de mümkün. Ayrıca firma tarafından kişiye özel ödeme fırsatı da sunuluyor.

Versus Dragos Projesi

HAYAT 2019'DA BAŞLIYOR

25 katlı 2 blok tasarımına sahip Versus Dragos projesi için hedeflenen teslim tarihi 2019 yılı. Son yıllarda İstanbul'un gelişmekte olan ilçeleri arasında yer alan Kartal'da yükselen proje, şehir yaşantısının yanında Adalar ve Marmara Denizi'nin eşsiz manzarasına sahip bir konumda bulunuyor.

İnşaat çalışmalarının sürdüğü Versus Dragos projesi, kendi yaşam alanı içerisinde renkli ve konfor getirecek sosyal imkanlar da barındırıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzunun yer aldığı projede fitness merkezi, barbekü alanları yer alıyor. Koru alanı, yürüyüş parkuru, spor alanları gibi imkanların yanı sıra aileler için de çocuk oyun alanı, çocuk yüzme havuzu gibi sosyal donatılar Versus Dragos projesinde yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.