Vesen Yalıları'nda Bahçen Deniz

Tuzla’nın cennet köşesi Mercan Koyu’nda denize sıfır olan Vesen Yalıları, 270 metrekare bahçeye sahip 5,5-1 örnek yalı dairesiyle gerçek bahçe keyfini yaşatıyor.

16 November 2023
Vesen Yalıları'nda Bahçen Deniz Kentin stresinden ve gürültüsünden uzakta, denize karşı bahçede dalgaların, rüzgarın ve kuşların sesini dinlemeye hazır olun.

Lüks konut üretmek amacıyla yola çıkan Vesen, “Sen Merkezli Yapılar” sloganıyla Vesen Yalıları projesini Tuzla Mercan’da Eylül 2021’de satışa çıkardı. Tuzla’nın cennet köşesi Mercan Koyu’nda denize sıfır olan Vesen Yalıları, İstanbul Anadolu Yakasının denize sıfır ilk ve tek projesi olma özelliğini taşıyor. 40 bin 795 metrekare arazi içerisinde 158 yalı dairesinin şimdiden yüzde 80 satışı tamamlanırken, projenin Mart 2024’te teslimi yapılacak. Teslimat tarihi yaklaşırken Vesen Yalıları da 5,5+1 konseptindeki 270 metrekare büyüklüğündeki bahçeye sahip muhteşem örnek bahçeli yalı dairesini görücüye çıkardı. Lükse dair tüm detayların büyük bir incelikle yansıtıldığı örnek yalı dairesi, müstakil ev izlenimi veriyor. 270 metrekarelik bahçesinde kentin gürültüsünden, stresinden uzakta, kesintisiz deniz manzarasına karşı sadece dalgaların,rüzgarın ve kuşların sesini dinleyerek keyifli bir vakit geçirebilmek mümkün. Yalı dairesinin içinde de kesintisiz deniz manzarası için tavandan yere cam duvarlar kullanılırken, 435 metrekarelik örnek yalı dairesinde 53 metrekarelik ebeveyn suit yatak odaları ile 50 metrekarelik çift cephe salon dikkati çekiyor. Mutfağı bir yemek alanından çıkarıp yaşam alanına çeviren Vesen Yalıları’nda mutfağa bağlı geniş bir yemek alanı ve 117 metrekarelik teras bulunuyor. Mutfakta yemek pişirirken artık bol kahkahalı, keyif dolu muhabbetler de yapılabilecek. Yalınınızın kapısını açtığınız an kendinizi muhteşem bir bahçenin içerisinde ve kumsalda buluyorsunuz. 3,5 metrekarelik tavan yüksekliyle dikkat çeken yalı, boydan boya cam olmasıyla günün her saati muhteşem bir deniz ve peyzaj manzarası sunuyor. Vesen Yalıları’nda yeni nesil Villa yaşamı sunan yalı dairelerinde birinci sınıf malzemeler kullanıldı. Standart ankastre setlerine artı olarak 2 adet buzdolabı 1 adet derin dondurucuyu da dahil ederek farkını gösteriyor.

Vesen, sizin için her şeyi düşündü

Vesen Yalıları’nda sosyal donatılarda da her şey düşünüldü. Fitness, buhar odası sauna, tenis kortu, basketbol sahası, restoran, cep sinema odaları gibi alanların dışında deniz kotunda yer alan 1600 metrekarelik kapalı sosyal alanda, 1’i kışın üstü kapatılacak şekilde tasarlanan açık, 1 adet kapalı ve 1 adet çocuk olmak üzere 3 yüzme havuzu yer alıyor. Yüzme havuzunun hemen önünde yer alan ve kumsalla bütünleşen güneşlenme terasları da yüzme keyfini taçlandırıyor. Katta 2 daire, blokta 10 daire tasarlanan Vesen Yalıları, dikey mimari anlayışından uzakta, yatay mimari olması neticesinde konforlu ve güvenli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Gerçek lüksü yaşatıyor

Yüzde 80’i yeşil alan olan projenin peyzaj alanı araç trafiğine kapatılarak, doğa içinde kesintisiz yürüyüş alanları oluşturuldu. Proje, yüzde 5 peşinat, 120 ay vade konut kredisi avantajı devam ediyor, teslime yaklaşan projede, cazip,kişiye özel şirket içi vadeli ödeme planları ile satışa sunuldu. Vesen Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu: “Örnek yalı dairemizle hep bahsetmiş olduğumuz lüks yaşamın nasıl olacağını göstermek istedik. Mevcuttaki lüks projeleri incelediğimiz zaman bütün sosyal donatıların düşünüldüğü, kesintisiz deniz manzarası ve bahçe keyfinin bir arada olduğu proje çok azdır. Vesen olarak yola çıkış amacımız; müşterilerimizin isteklerini, lokasyonun ruhuyla bütünleştirip en iyi projeyi ortaya koymak. Bunu da gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum.” diyerek gerçek lüksün tadını çıkarmak isteyenleri Vesen Yalıları’na davet etti.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum