Viaport Marina Akvaryum Haziran'da Açılıyor

88 metre uzunluğuyla İstanbul'un en uzun su altı tüneline sahip olan Viaport Marina Akvaryum Viasea Haziran ayında kapılarını açıyor...

25 Mayıs 2016
Viaport Marina Akvaryum Haziran'da Açılıyor 88 metre uzunluğuyla İstanbul'un en uzun su altı tüneline sahip olan Viaport Marina Akvaryum Viasea Haziran ayında kapılarını açıyor...

İstanbul Tuzla'da yer alan Viaport Marina Akvaryum için geri sayım başladı. İstanbul'un en uzun su altı tüneline sahip akvaryumu olan Viasea dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olma özelliğine sahip.

İstanbul Boğazı'nın tarihi dokusunu canlandıran ve 88 metre uzunluğunda tünele sahip olan Viasea dünyanın birbirinden farklı yerlerinden gelen 12 bin su altı canlı türünü 47 farklı sergi alanında ziyaretçiyle buluşturuyor.Haziran ayında açılması hedeflenen Viaport Marina Akvaryum'u Viasea 5 milyon 210 bin litrelik su kapasitesi ile Türkiye’de daha önce hiç görülmeyen birçok canlı türünü bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük akvaryum rehabilitasyon merkezine de sahip.

Viaport Marina Akvaryum ziyaretçilerine balık beslemeden farklı türlerle dalış yapmaya, akvaryumun yönetildiği teknik kısmı keşfetmeye kadar farklı birçok deneyim imkanı sunuyor.

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Bilgili Holding
  • Dumankaya inşaat
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Ağaoğlu inşaat
  • Sur Yapı
  • Polat inşaat
  • Mandarins Gayrimenkul İnşaat