Viaport Marina Akvaryum Haziran'da Açılıyor

25 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Viaport Marina Akvaryum Haziran'da Açılıyor
88 metre uzunluğuyla İstanbul'un en uzun su altı tüneline sahip olan Viaport Marina Akvaryum Viasea Haziran ayında kapılarını açıyor...

İstanbul Tuzla'da yer alan Viaport Marina Akvaryum için geri sayım başladı. İstanbul'un en uzun su altı tüneline sahip akvaryumu olan Viasea dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olma özelliğine sahip.

İstanbul Boğazı'nın tarihi dokusunu canlandıran ve 88 metre uzunluğunda tünele sahip olan Viasea dünyanın birbirinden farklı yerlerinden gelen 12 bin su altı canlı türünü 47 farklı sergi alanında ziyaretçiyle buluşturuyor.Haziran ayında açılması hedeflenen Viaport Marina Akvaryum'u Viasea 5 milyon 210 bin litrelik su kapasitesi ile Türkiye’de daha önce hiç görülmeyen birçok canlı türünü bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük akvaryum rehabilitasyon merkezine de sahip.

Viaport Marina Akvaryum ziyaretçilerine balık beslemeden farklı türlerle dalış yapmaya, akvaryumun yönetildiği teknik kısmı keşfetmeye kadar farklı birçok deneyim imkanı sunuyor.
"Viaport Marina Akvaryum Haziran'da Açılıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap