Viaport Marina Tuzla Ay Sonunda Açılıyor

İstanbul Tuzla'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Mayıs 2015
Viaport Marina Tuzla Ay Sonunda Açılıyor

Türkiye'nin en büyük ve vizyon projelerinden biri olarak inşa edilen Viaport Marina, ay sonunda açılıyor.

Viaport Marina Tuzla Ay Sonunda Açılıyor

Türkiye'nin en kapsamlı ve vizyonlu projelerinden biri olarak inşa edilen Viaport Marina, 3 etabıyla 29 Mayıs'ta kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Via Properties tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Tuzla Belediyesi'nin katkılarıyla, Türkiye'nin en büyük ve seçkin projelerinden biri olarak hayata geçirilen Viaport Marina, İstanbul'un fethedildiği gün olan 29 Mayıs'ta kapılarını açıyor.

750 TEKNE AYNI ANDA FAYDALANABİLECEK

Dünya üzerinde benzeri bulunmayan 6 fonksiyonlu tek marina Viaport Marina'nın inşaatında sona gelindi. 14 ay önce düzenlenen basın toplantısında 2015 yaz sezonunda kapılarının açılacağı duyurulan Viaport Marina, denizin üzerinde konumlanan adacıklarda alışveriş merkezi, dünyanın en hızlı roller coaster'larından ikisine sahip tema parkı ve 750 tekne kapasitesine sahip marinasıyla hizmet vermeye başlıyor.

Deneyimlenmemiş bir konseptte tasarlanan proje, Deniz ile insanı buluşturacak ayrıntıları bünyesinde bulunduruyor. Halka açık olarak tasarlanan ve turizm bakımından Türkiye'nin vizyon projelerinden biri olacak Viaport Marina'da, eğlence, deniz, alışveriş ve sosyal yaşam bir arada sunuluyor.

-
Viaport Marina Tuzla Ay Sonunda Açılıyor
-

AKVARYUM 2016 YILINDA HİZMETE GİRECEK

1 milyar liralık yatırım bedeliyle hayata geçirilen Viaport Marina'da, proje içerisinde iki farklı roller coaster bulunuyor. Projenin 154 adet alışveriş ünitesi de mevcut. Ünlü markaların outletleri, yeme-içme markaları Viaport Marina'ya farklı bir konsept kazandıracak. Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar, "Dünyanın en güzel otellerinden biri Viaport Marina'ya geliyor. Denizin üzerinde dinlenmek isteyen tekne sahipleri için de bambaşka bir deneyim olacak" dedi.

Viaport Marina Otel, alışveriş adası, Tema Park, akvaryum ve marinadan oluşan Türkiye'nin beşi bir yerde projesi olarak isimlendiriliyor. Denizin üzerine konumlanacak otel ve binlerce deniz canlısının içerisinde bulunduğu Türkiye'nin "en uzun tüneline sahip" akvaryumu da 2016 senesinde açılacak.

VİAPORT MARİNA EXPRESS'İ YOLA ÇIKIYOR

İstanbul'da son yıllarda oluşturulan ulaşım ağının genişliğine de dikkat çeken Bayraktar, "İstanbul'da raylı sistemlerle birlikte artık uzaklar yakın oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla hayata geçirilecek olan Havaray projesiyle, ziyaretçilerimiz çok kısa bir sürede projemize ulaşacaklar. Ayrıca Yalova'dan direkt tekne seferleri düzenleyeceğiz. Avrupa'daki tema parklarda bulunan 80'li yıllara ait tasarımıyla 'Nostalji Express'i de Viaport Marina Express'i olarak Tuzla sahilde 3-4 km hat boyunca, ziyaretçilerimizi ücretsiz projemize taşıyacak" diye konuştu.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Polat Ev Göztepe cazip ödeme seçenekleriyle satışta

Polat Ev Göztepe cazip ödeme seçenekleriyle satışta

Hem tasarım ve konumuyla hem de cazip ödeme seçenekleriyle yatırımcıların dikkatini çeken Polat Ev G

19 Ekim 2017


İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediye Başkanlığı, Selçuk ilçesi İsabey Mahallesi’nde konumlanan arsanın satışı için

19 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.