Viasea Akvaryum Tuzla Kapılarını Açtı

İstanbul’un en uzun su altı tüneline sahip akvaryumu Viasea kapılarını açtı. 5 milyon 210 bin litrelik su kapasitesine sahip olan Viasea Tuzla, 12 bin farklı su altı canlı türünü içinde barındırıyor...

21 Haziran 2016
Viasea Akvaryum Tuzla Kapılarını Açtı İstanbul’un en uzun su altı tüneline sahip akvaryumu Viasea kapılarını açtı. 5 milyon 210 bin litrelik su kapasitesine sahip olan Viasea Tuzla, 12 bin farklı su altı canlı türünü içinde barındırıyor...

Dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marinası Viaport Marina kapsamında yer alan İstanbul’un en uzun su altı tüneline sahip akvaryumu 'Viasea' kapılarını açtı. Açılışa özel düzenlenen kampanya kapsamında giriş bileti alan ziyaretçilere, yılsonuna kadar kullanabilecekleri bir giriş bileti daha hediye ediliyor.

12 BİN FARKLI SU ALTI CANLI TÜRÜ
Geçtiğimiz cumartesi günü kapılarını ziyaretçilere açan Viasea Akvaryum’da birbirinden farklı iklim kuşaklarından gelen 12 bin su altı canlı türünü ve 47 farklı sergi alanı içinde barındırıyor.

Amerika’dan Asya’ya, Avrupa’dan Afrika’ya kadar geniş bir iklim yelpazesine sahip olan ‘Viasea Akvaryum’da; Amazon Nehri’nin 3 metreye ulaşan boyuyla en büyük balığı ‘Arapaima’dan, Akdeniz’in nesli tükenmekte olan balığı ‘Orfoz’a, dünyanın en büyük tatlı su balıklarından olan ‘Mersin Balığı’ndan Güney Asya’nın dev vatozlarına kadar birçok canlı türünü görmek mümkün...

5 MİLYON 210 BİN LİTRELİK SU KAPASİTELİ
5 milyon 210 bin litrelik su kapasitesi ve her canlı türü için kendi doğasına uygun olarak tasarlanmış tematik doğal yaşam alanlarıyla ilklere imza atan 'Viasea Akvaryum', Türkiye’de daha önce hiç görülmeyen Kurt Balığı ve dünyanın en zehirli 10 canlısı arasında gösterilen Avustralya Taş Balığı gibi canlı türlerini bünyesinde barındırıyor.

DÜNYANIN İLK İKLİM TEMALI AKVARYUMU
Türler için özel hazırlanmış konseptleriyle de dikkat çeken 'Viasea Akvaryum', dünyanın ilk ‘iklim temalı’ akvaryumu olma özelliğine sahip. Soğuk, ılıman ve tropik kuşaklardan oluşan iklim temalarıyla bu iklim kuşaklarındaki deniz yaşamına ait bir çok türü bir arada görme imkanı sunan 'Viasea Akvaryum'; özel workshop salonlarıyla da meraklılarına deneyim ve eğitim fırsatları sunuyor.

Bünyesinde Türkiye’nin en büyük akvaryum rehabilitasyon merkezini barıdıran 'Viasea Temapark', doğada zarar görmüş su altı canlı türlerini güvenilir şekilde rehabilite ederek kendi dünyalarına dönmelerini sağlıyor.

VEASEA AKVARYUM NEREDE?
Veasea Temapark  Cami Mahallesi, Balıkçılar Sokak, No:20 Tuzla adresinde konumlanıyor. HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Türk yatırımcılara ABD’de yatırım yapma fırsatı

Türk yatırımcılara ABD’de yatırım yapma fırsatı

Amerika’nın Teksas eyaletinde 2009 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden ABD Emlak Yatırım Danı

07 Kasım 2017


Strada Bahçeşehir arazisinde Akzirve Challenge heyecanı sürüyor

Strada Bahçeşehir arazisinde Akzirve Challenge heyecanı sürüyor

Strada Bahçeşehir proje arazisi, 17 Eylül’de tamamlanan Akzirve Challenge Off Road etkinliğinin 12 K

07 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.