Villa Hirazen Kocaeli'nde yeni bir yaşam başlatıyor

Ekcan Grup imzalı Villa Hirazen projesinde satışlar başladı.

08 Ağustos 2017
Villa Hirazen Kocaeli'nde yeni bir yaşam başlatıyor Kocaeli Başiskale ilçesinde hayata geçirilmeye hazırlanan Villa Hirazen projesi, 21 dönümlük arazi üzerinde inşa ediliyor. Lüks villalardan oluşan projede 32 adet müstakil, 20 adet de ikiz villa olmak üzere toplam 52 villa yer alıyor. Villa Hirazen projesinde yer alan villalar 3+1 ve 5+1 konut tipi seçeneğiyle tasarlanmış durumda.

Ekcan Grup tecrübesiyle Kocaeli'nde lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam başlatacak Villa Hirazen projesinde yer alan villaların büyüklükleri 256 metrekareden başlıyor. Bu özellikleri ile geniş ve ferah bir ortamın doğuracağı huzurlu ev yaşamı hayatı, lansman öncesine özel cazip fiyatlarla sunuluyor.

VİLLA HIRAZEN FİYAT LİSTESİ

Teslim tarihi olarak 2018 yılının Ocak ayı hedeflenen Villa Hirazen projesinde 3+1 villalar 720 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede 5+1 villalar ise 980 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Villa Hirazen projesinde kolay ödeme fırsatları da sunulmuş durumda. Projede 0,70 orana sahip banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

Villa Hirazen Projesi

GAYRİMENKUL YATIRIMCILARININ YENİ GÖZDESİ OLMAYA ADAY PROJE

Villa Hirazen projesi, avantajlı konumu ile gayrimenkul yatırımcılarının gözde projeleri arasına girmesi öngörülüyor. Proje, muhteşem orman manzarasına sahip bir konumda yer alırken Kocaeli Devlet Hastanesi, Amerikan Kültür Koleji, My Kolej Kocaeli gibi kuruluşlara yakın konumda bulunuyor. Ayrıca D-130 otoyoluna da yakın bir konumda yer alan proje, pek çok çevre ile kolay ulaşım sağlıyor.

Villa Hirazen sunacağı lüks hayatı bünyesinde barındırdığı sosyal imkanlar ile destekliyor. Projede her villanın otoparkı bulunuyorken açık yüzme havuzu, spor salonu, sauna, cafe ve güvenlik imkanları sunuluyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediye Başkanlığı, mülkiyetleri arasında bulunan 2 arsasını 5 Aralık’ta satışa sunuyor.

24 Kasım 2017


Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Hemen avantajı bulunan Butiq Yaşam Kartal projesi yüzde 30 peşin kalanı şirket bünyesinde 36 ay vade

24 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.