Vodafone Arena’da Çimlendirme Çalışmaları Başlıyor

İstanbul Beşiktaş'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 Mart 2016
Vodafone Arena’da Çimlendirme Çalışmaları Başlıyor

5 Nisan'da açılışı yapılacak olan Vodafone Arena Stadyumu'nda önümüzdeki hafta çimlerin serilmesi işlemlerine başlanacak...

Yaklaşık 2,5 yıldır yapım çalışmaları süren Vodafone Arena'da sona yaklaşıldı. Stadyumun futbol oynanacak alandaki zemin çalışmaları devam ediyor. Proje gereği 50 cm alçaltılan zeminde çimlendirme öncesi son hazırlıklar yapıldı. İnşaat malzemelerinin yığılı olduğu alanda traktörler son düzleme çalışmalarını yaptı. Vodafone Arena'da çimlerin serilmesine önümüzdeki hafta içinde başlanacak.

Efsane başkan Süleyman Saba’nın doğum gününde, 5 Nisan’da açılacak olan Vodafone Arena'da çelik çatı inşaatının tamamlanmasının ardından çatı kaplama çalışmalarının büyük kısmı tamamlandı. Dolmabahçe'de yer alan stadyumun sadece deniz tarafındaki tribünlerin bir bölümünde işlemler sürüyor. Bir kaç hafta içerisinde buraların da tamamen bitilmesi hedefleniyor.

Stadyumda ışıklandırma için kablolama işlemleri devam ederken, yürüyen merdiven ve asansör montaj işlemleri tamamlandı. Koltuk takma çalışmaları ise loca bölümlerinde sürüyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat