Vodafone Arena’da Çimlendirme Çalışmaları Başlıyor

10 Mart 2016
PAYLAŞ
Vodafone Arena’da Çimlendirme Çalışmaları Başlıyor

5 Nisan'da açılışı yapılacak olan Vodafone Arena Stadyumu'nda önümüzdeki hafta çimlerin serilmesi işlemlerine başlanacak...

Yaklaşık 2,5 yıldır yapım çalışmaları süren Vodafone Arena'da sona yaklaşıldı. Stadyumun futbol oynanacak alandaki zemin çalışmaları devam ediyor. Proje gereği 50 cm alçaltılan zeminde çimlendirme öncesi son hazırlıklar yapıldı. İnşaat malzemelerinin yığılı olduğu alanda traktörler son düzleme çalışmalarını yaptı. Vodafone Arena'da çimlerin serilmesine önümüzdeki hafta içinde başlanacak.

Efsane başkan Süleyman Saba’nın doğum gününde, 5 Nisan’da açılacak olan Vodafone Arena'da çelik çatı inşaatının tamamlanmasının ardından çatı kaplama çalışmalarının büyük kısmı tamamlandı. Dolmabahçe'de yer alan stadyumun sadece deniz tarafındaki tribünlerin bir bölümünde işlemler sürüyor. Bir kaç hafta içerisinde buraların da tamamen bitilmesi hedefleniyor.

Stadyumda ışıklandırma için kablolama işlemleri devam ederken, yürüyen merdiven ve asansör montaj işlemleri tamamlandı. Koltuk takma çalışmaları ise loca bölümlerinde sürüyor.


"Vodafone Arena’da Çimlendirme Çalışmaları Başlıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap