Vodafone Arena’nın Çatısına Kuş Ayarı

İstanbul Beşiktaş'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

27 Ocak 2016
Vodafone Arena’nın Çatısına Kuş Ayarı

Vodafone Arena Stadyumu'nda kuşların gagaları ile delme ihtimaline karşı  çatı kaplama malzemesinde değişikliğe gidildi...

Beşiktaş taraftarının heyecanla açılmasını beklediği Vodafone Arena Stadyumu'nda çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Çatının kaplanma aşamasına gelinen stadyumda, çatı kaplama malzemesinde değişikliğe gidildi.

Daha önce yüzde 50 şeffaf olan membran kaplama, kuşların gagalarıyla delme ihtimaline karşı şeffaflığı yüzde 10 azaltılarak kalınlaştırılmış membran kaplama ile değiştirildi. Kuş etkeninin yanı sıra çatının daha az ısımı ve ışık geçirmesi de kararda etkili oldu.

Stadın bu sezon sonuna yetişmesi için çim tercihinde de değişikliğe gidildi. Hibrit çimin oturması ve maç oynanmaya hazır hale gelmesi çok daha uzun sürdüğü için önce rulo çim serilecek. Çimlerin konser organizasyonları sebebiyle zarar göreceği ihtimali üzerine, 2016-17 sezonu öncesi ise hibrit çime geçiş yapılacak.

Stadyumda hummalı çalışmaları sürüyor. Turnike imalatı devam ederken aydınlatma sistemlerinde de çalışmalara başlandı. Bu çalışmada 3-4 gün içerisinde tamamlanacak. Koltuk montajının ise şubat ayı sonuna kadar bitirilmesi hedeflenceği öğrenildi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Muğla Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, hazine adına kayıtlı olan bahçeli evi satışa çıkartıyor...

22 Nisan 2017


Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Semt Bahçekent, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt'ta

21 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.