Webplanlama Büyüyerek Yola Devam Ediyor

Müşteri tercihinde kalite ve vizyonu ön planda tutan Webplanlama 2016 yılına yeni müşteri ve ekibiyle girmeye hazır...

05 Aralık 2015
Webplanlama Büyüyerek Yola Devam Ediyor

Müşteri tercihinde kalite ve vizyonu ön planda tutan Webplanlama 2016 yılına yeni müşteri ve ekibiyle girmeye hazır...

2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Webplanlama inşaat sektörünü internetle tanıştırdı ve internete kazandırdı. Ağaoğlu, Dumankaya, Sur Yapı gibi inşaat sektörünün öncülerinin medya planlamalarında interneti ilk kez kullandıran Webplanlama, 2016 yılında müşterine daha iyi hizmet verebilmek için büyüyerek çalışmalarını sürdürüyor.

10 yıllık internet planlama deneyimine son 1 yıldır Webplanlama’da devam eden Selinay Sezkir, reklamveren ve yayıncı ilişkilerini sürdürürken, sosyal medya iletişimi, kurumsal iletişim ve marka yönetimi konusunda 7 yıllık deneyimi bulunan Orkun Dursun ise ajansın sosyal medya ve yeni müşteri iletişimini yönetiyor. 2012-2014 yılları arasında Webplanlama ailesinde mecra ve müşteri ilişkilerini yöneten Ece Arkant da 23 Kasım Pazartesi gününden itibaren ekipteki yerini aldı.

Dijital Planlamada Lider

Webplanlama her müşterisinin reklam geri dönüşüyle birebir ilgileniyor aynı zamanda müşteri hizmet performansını korumak için yeni müşteri edinme konusunda seçici davranıyor. Webplanlama yalnızca dijitalde değil tüm medya iletişiminde müşterilerine rehberlik ediyor. Dijital planlamasını yaptığı müşterilerinin TV, gazete, outdoor alanlarındaki reklamlarını da güçlü partnerleriyle sürdürüyor.

Milyar dolarlık hacme sahip müşterilerinin internet iletişimlerini, planlamalarını ve satın almalarını yapan Webplanlama, iş ortaklarının en az 5 yıllık iş planına ve sektör konumlandırmalarına göre planlamalar oluşturuyor ve şirketleri en doğru müşteri kitlesine ulaştırıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.