Wome Deluxe Otel Hizmete Açıldı

29 Aralık 2015
PAYLAŞ
Wome Deluxe Otel Hizmete Açıldı

150 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Wome Deluxe Otel misafirlerini ağırlamaya başladı...

Ortadoğu Grubu'nun ikinci otel yatırımı olan Wome Deluxe kapılarını açtı. 150 milyon yatırım bedeline sahip olan Wome Deluxe Hotel Antalya'da 120 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. 5 yıldızlı otel, herşey dahil, alkolsüz konseptte hizmet veriyor.

Alanya Avsallar'da İncekum mevkiinde konumlanan Wome Deluxe'de erkekler kadınlar ve çocuklara özel açık ve kapalı toplam 10 yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca sadece kadınlara özel 10 bin metrekarelik alanda plaj, iskele, havuz, güneşlenme terasları ve aquapark yer alıyor. Bununla beraber otelde karma olarak kullanılabilecek havuz ve plajlar da mevcut.

wome

Wome Deluxe Hotel'de 7 bin metrekare spa ve güzellik merkezi de hizmet veriyor. Kadın ve erkeklere ayrı hizmetin sunulduğu spa merkezinin iki bölümünde de kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar odası, tuz odası, kuaför, güzellik merkezi, masaj odaları ve VIP aile hamamları bulunuyor.

Ailelere yeni bir otel anlayışı sunan Wome Deluxe Avsallar’a 3 dakika, Alanya’ya 25 dakika ve Gazipaşa Havaalanı’na 45 dakika mesafede konumlanıyor.

 

 


"Wome Deluxe Otel Hizmete Açıldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap