Yakapark projesi lansman avantajlarıyla satışta

İstanbul Kartal'da kurulan Yakapark projesinde konut satışları başladı.

27 April 2018
Yakapark projesi lansman avantajlarıyla satışta Y. Gülhan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu yakası Kartal ilçesinin Yakacık bölgesinde hayata geçirilecek Yakapark projesinin lansman toplantısı yapıldı. Projenin lansman toplantısına YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Gülhan, YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, projenin mimarı Elife Mimarlık Kurucu Ortağı Selin Bilal katıldı.

6 bin 300 metrelik arsa üzerinde kurulan Yakapark projesinde 166 konut hayata geçiriliyor. Biri 16 katlı, ikisi 12 katlı 3 blok tasarımına sahip projede 2+1'den 4+2'ye kadar geniş konut seçeneği sunuluyor.

Projenin lansman toplantısında konuşan Y. Gülhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Gülhan, şirket geçmişlerinin 1980 yılına dayandığını anımsatarak şirketlerinin kereste ve mobilya alanında Türkiye'nin en köklü şirketlerinden olduğunu belirtti. 2008 yılından itibaren ikinci kuşağın dahil olmasıyla YG İnşaat olarak faaliyetlerini sürdürdüklerini aktaran Gülhan, İstanbul Anadolu yakasında çok sayıda konut projesi hayata geçirdiklerini dile getirdi.

FİYATLAR 325 BİN 200 TL'DEN BAŞLIYOR

YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan ise Yakapark fiyatları ve ödeme seçenekleri hakkında bilgiler verdi.

Projenin yüksek prim yapma potansiyeline sahip olduğunun altını çizen Yavuz Gülhan, "3 bin 800 TL'den satışa sunulan dairelerimizin fiyatı ise 86 metrekare için peşin 325 bin 200 TL'den başlıyor. Projede banka kredisiyle yüzde 25 peşin 120 ay vadeli taksit imkanından yararlanmak mümkün. Kendi bünyemizde de yüzde 30 peşin 60 ay vade farksız fırsat sunuyoruz. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim söz konusu. Ayrıca kişiye özel ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz" şeklinde konuştu.

Projenin 60 milyon TL yatırımla hayat bulacağını aktaran Yavuz Gülhan, 2019 Ekim ayı için konut teslimlerinin hedeflendiğini bildirdi.

Yakapark Projesi

ÇEVRE DOSTU PROJE

Yakapark projesi, özellikleri ve imkanlarıyla çevre dostu proje olarak nitelendiriliyor. Projenin mimarı Elife Mimarlık Kurucu Ortağı Selin Bilal, projede önceliklerinin konfor ve hayatı kolaylaştıran detaylar olduğunun altını çizdi. Projeye çevre dostu tanımını kazandıracak özelliklerden bahseden Selin Bilal; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan suların arıtılmasına olanak veren gri su sisteminin uygulanacağını belirterek, "Böylece su israfının önüne geçilecek, peyzaj için kullanılacak ve sudan tasarruf edilecek. Banyo ve mutfakta kullanılan su arıtılarak depolanacak ve peyzaj alanını sulamak için kullanılabilecek. Bahçe aydınlatmasında da güneş enerjisinden faydalanmak mümkün olacak. Böylece konut alıcısının cebinden çıkacak aidat bedeli de azalacak. Yüzde 80'e yakın kısmı açık ve yeşil alan olarak planlanan projemizde dairelerin yüzde 70'i ikinci kattan itibaren deniz görüyor" şeklinde konuştu.

GÖZ KAMAŞTIRAN İMKANLAR

Yakapark projesi, konut özellikleri ve uygun fiyatlarının yanı sıra yaşam alanındaki sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu gibi olanakların yer aldığı projede; basketbol ve voleybol sahası, mini futbol sahası, sinema odası, hobi odası, kış bahçesi, botanik bahçe, kapalı otopark, güvenlik, barbekü alanı, kreş gibi çok sayıda sosyal olanak da bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum