Yalçınlar Batı Mahal’in Yüzde 60’ını Sattı Yeni Proje Hazırlığına Girdi

İstanbul Büyükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

05 Kasım 2015
Yalçınlar Batı Mahal’in Yüzde 60’ını Sattı Yeni Proje Hazırlığına Girdi

Yalçınlar Grup Büyükçekmece'de hayata geçirdiği Batı Mahal projesinin yüzde 60'ını sattı. Firma aynı bölgede villa konseptli yeni projeler hazırlığında...

Yalçınlar Grup CNR Emlak 2015 Fuarı'nda Batı Mahal projesini yerli ve yabancı müşterilerin beğenisine sundu.

Büyükçekmece Batı Mahal projesinde yüzde 60 oranında satışların tamamlandığını belirten Yalçınlar Grup Satış Yöneticisi Selim Adıyıl, seçim sonrası siyasi istikrarın gelmesi ile kalan yüzde 40'da hızla satacaklarını söyledi.
1 Kasım 2015 seçimleri sonrası özellikle yabancı yatırımcıların beklentiye aldıkları alımları harekete geçireceklerini belirten Adıyıl, "Siyasi gerginlik ortadan kalktı. Dolardaki düşüş, dolayısı ile faizlerin de düşmesi ile yerli ve yabancı yatırımcıların beklentiye aldıkları alımları harekete geçireceklerini düşünüyoruz" dedi.

YÜZDE 60'I SATILDI
CNR Emlak 2015 Fuarı'na tanıtım ve satış amaçlı katıldıklarına dikkat çeken Adıyıl, "Batı Mahal projemizi doğru yerde ve doğru fiyatlarla çıktık. Bu nedenle 150 villadan oluşan projemizin yüzde 60'ı satıldı. Örnek villalarımız da hazır. 200'e yakın müşterimiz vardı örnek daireyi bekleyen. Böylelikle kalan yüzde 40'ı da hızlıca satacağımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Satışın yüzde 10'unu yabancıya yaptıklarını söyleyen Adıyıl, Suudi Arabistan, Katar ve Amerika'dan alım yapıldığını ifade etti.

YENİ PROJE YOLDA
Batı Mahal Büyükçekmece projesinde fiyatların 940 bin dolar ile 1 milyon 190 bin dolar arasında değişiklik gösterdiğini belirten Adıyıl, bölgede villa konseptinde yeni projelerinin daha olacağını söyledi.

ARZ TALEBİ KARŞILAMIYOR
Bundan sonraki projelerini de villa konseptli kapacaklarını belirten Adıyıl, "Batı Mahal projemizi teslim ettikten sonra bölgede yeni bir villa konseptli projeye başlayacağız. Kendi arazimiz üzerinde inşa edeceğiz. Büyükçekmece'de arz talebi karşılamıyor. Villa sayısı az. Biz de bu açığı kapatmak istiyoruz" dedi.

HABER:Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde yüzde 25 indirim fırsatı

Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde yüzde 25 indirim fırsatı

Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde oldukça cazip bir kampanya başlatıldı.

19 Kasım 2017


Adalı Konakları fiyatları 300 bin TL'den başlıyor

Adalı Konakları fiyatları 300 bin TL'den başlıyor

Tekirdağ Çerkezköy'de inşa edilen Adalı Konakları projesinin fiyat listesi ve ödeme seçenekleri bell

19 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.