Yalıva Çiftlikköy’e Yeni Spor Kompleksi!

Yalova Çiftlikköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

05 Eylül 2015
Yalıva Çiftlikköy’e Yeni Spor Kompleksi!

Çiftlikköy Belediye Başkanı ve Belediyespor Kulübü Başkanı Ali Murat Silpagar, yeni spor kompleksi yapacaklarını
söyledi.

İkinci Başkan Kenan Engin ve Belediyespor yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra futbol, voleybol, karate ve boks takımlarının teknik kadrolarının yer aldığı toplantı Çiftlikköy Belediyesi Bayraktepe Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Belediye Başkanı ve Belediyespor Kulübü Başkanı Ali Murat Silpagar, “Geçtiğimiz yıl göreve geldikten sonra biz Çiftlikköy Belediyespor Yönetim Kurulu’nu oluşturduk, hepsi birbirinden değerli isimler. Yönetimi dağıtmadık. Kadroyu tuttuk, buna eklemeler yaptık. Dolayısıyla Çiftlikköy Belediyespor kulübünü bu değerli spor insanlarımıza emanet ettik. Bu arkadaşlara benim güvenim ve desteğim tamdır. Güvenmediğimizle yola çıkmayız, yola çıktığımızla da desteği vermeden bırakmayız. O halde bu arkadaşlardan istek ve arzumuz, Çiftlikköy Belediyespor A Takımı iyi yerlerde olsun, altyapıda iyi çocuklar yetişsin” dedi.

Çiftlikköy Belediyespor olarak oyunu kuralına göre oynayacaklarını ifade eden Başkan Silpagar, spor kulübü için bir spor kompleksi yapacaklarını müjdesini verdi. Başkan Silpagar, 400 seyirci kapasiteli bir kapalı spor salonunun projesinin tamamlandığını kaydederek, “Büyük ihtimalle çelik konstrüksiyon bir yapı olacak. Kapalı spor salonu, yanında boks karate gibi bireysel sporların yapılacağı bir antrenman sahası, diğer yanında da folklorcularımızın oynayabileceği bir saha olmak üzere spor kompleks tasarlıyoruz. İçinde basketbol, hentbol, voleybol gibi sporların yapılabileceği bir salon olacak, yanlarında da diğer sporların olacağı bir sistem. Çiftlikköy Kültür Merkezi’nde boks takımının çalışmasına gönlüm elvermiyor. Boks takımı, karate takımı şampiyonluklar getiriyor bize. İyi ortamlarda çalışsınlar istiyoruz. Bu bir hediyemiz olacak” diye konuştu.

İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.