Yalova Altınova Devlet Hastanesi 2016 Sonunda Açılıyor

Yalova Altınova'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Ocak 2016
Yalova Altınova Devlet Hastanesi 2016 Sonunda Açılıyor

Yalova'da yapım çalışmaları hızla devam eden Altınova Devlet Hastanesi'nin 2016 yılının sonunda hizmete açılması planlanıyor...

Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş. tarafından 2012 yılının Mart ayında temeli atılan ve daha sonra Sağlık Bakanlığı'na devredilen Yalova Altınova Devlet Hastanesi'nin 2016 yılının sonunda hizmete açılması hedefleniyor. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği hastanede kaba inşaatı tamamlanmak üzere.

7 bin 333 metrekare alan üzerine kurulan Yalova Altınova Devlet Hastanesi 10 yatak kapasiteli olarak hayata geçiriliyor. Tek blok halinde yükselen hastane 1 bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kat ve çatı katından oluşuyor. Bodrum kat teknik hacimler, morg ve yan birimleri ve mutfak ve yan birimleri, zemin kat ise resüsitasyon ve müdahale, küçük cerrahi operasyon, röntgen odası ve yan birimleri, laboratuvar, hemşire odası, doktor odası ve 2 adet poliklinikten oluşuyor.

Hastanenin 1. katında 7 adet poliklinik, 2 adet diş muayene, 1 adet jinekolojik muayene, 1 adet ultrason odası ve idari birimleri, 2. katında 10 hasta odası ameliyathane ve yan birimleri, yoğun bakım ünitesi bulunuyor. Çatı katında ise yemekhane, kafe ve teras yer alacak. Ayrıca hastanede 28 araç kapasiteli otoparkta bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

Tuesday

08 Feb 2016, 13:56

I feel so much happier now I unteasdrnd all this. Thanks!


GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat