Yalova’ya 5 Bin Konutluk Suudi Köyü

Beyttürk İnşaat, Gebze Orhangazi İzmir Otoyolu projesi ile arsa ve konut fiyatlarının ikiye katlandığı Yalova’da 5 bin konutluk bir Suudi Köyü kurmaya hazırlanıyor...

21 Haziran 2016
Yalova’ya 5 Bin Konutluk Suudi Köyü Beyttürk İnşaat, Gebze Orhangazi İzmir Otoyolu projesi ile arsa ve konut fiyatlarının ikiye katlandığı Yalova’da 5 bin konutluk bir Suudi Köyü kurmaya hazırlanıyor...

Beyttürk İnşaat Yalova’da 5 bin konutluk yeni bir proje hazırlığında. Yalova’da 5 bin konutluk bir Suudi Köyü kuracaklarını belirten Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve DEİK Türk Bahreyn İş Konseyi Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, “Beyttürk İnşaat olarak Yalova’ya yatırım yapıyoruz. Suudi Arabistanlı gayrimenkul şirketi Kimma Huizama ile 2 milyar TL’lik proje için işbirliği yaptık. Yalova’da yapacağımız 5 bin konutluk projemiz ile özellikle Körfez ülkelerinden talep gelmesini bekliyoruz” dedi.

KÖRFEZ BÖLGESİNDEN BÜYÜK İLGİ BEKLİYORUZ
Projenin özellikle Körfez bölgesinden büyük ilgi göreceğini belirten Barman, “ Yalova’nın gelişen bölgesi Bursa yolu üzerinde yeni bir yaşam alanı kuracağız. 1 yıl içinde projemize başlamayı planlıyoruz, hem Körfez Bölgesi’nden hem de ülkemizden projeye ilginin büyük olacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

BU DÖNEMİ İYİ DEĞERLENDİRİN
Yalova’nın yatırım değerine dikkat çeken Barman, “Bölgede gayrimenkul arazi yatırımı yapmak hala çok cazip. Yalova bölgesindeki arsa ve gayrimenkul satışlarında köprünün açılışı ile birlikte hızlı bir hareketlenme yaşıyoruz. Bu nedenle arazi almak isteyenlerin bu dönemi iyi değerlendirmesinde fayda var” dedi.

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.