Yazıköy TOKİ Konutları’nda Teslimler Başladı

09 Haziran 2015
PAYLAŞ
Yazıköy TOKİ Konutları’nda Teslimler Başladı

TOKİ'nin Karabük Safranbolu bölgesinde inşa ettiği Yazıköy TOKİ Konutları'nda anahtar teslimleri başladı.

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde İnşaatı tamamlanan Yazıköy TOKİ Konutları’nda hak sahiplerine evleri teslim ediliyor.

Karabük’ün Safranbolu İlçesinde TOKİ tarafından yapılan Yazıköy TOKİ Konutlarında hak sahibi olan vatandaşlara anahtar teslimleri başladı. TOKİ, Yazıköy TOKİ Konutlarında hak sahibi olan vatandaşların anahtar teslim işlemlerinin 08 - 26 Haziran’da yapılacağını açıkladı. Ayrıca TOKİ Yetkilileri, anahtar teslimi sırasında hak sahiplerinin gerekli belgeleri de yanlarında getirmeleri gerektiğini belirtti.

İLK 10 KİŞİ

TOKİ Yetkililerinin ve Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un Yazıköy TOKİ Konutları’nda yaptıkları incelemelerin ardından ilk 10 kişiye anahtarları teslim edildi.

506 AİLE EV SAHİBİ OLDU

Anahtar tesliminde konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, TOKİ Yetkililerinin yoğun bir çalışmayla kısa bir süre de Yazıköy TOKİ Konutlarını tamamladıklarını ifade ederek, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Buradan hak sahibi olan hemşerilerime hayırlı olsun diyorum. Daha önce evi barkı olmayan 506 aile ev sahibi oldu. Ömür boyunca çalışıp ev sahibi olamayan dostlarımız bizim gayretlerimiz ve TOKİ’nin sayesinde ev sahibi oldular. Tüm yetkililere yeniden teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtarlarını teslim alan vatandaşlar, TOKİ Yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirterek mutluluklarını dile getirdi.(İHA)


"Yazıköy TOKİ Konutları’nda Teslimler Başladı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap