Yelkent Safir Konakları fiyatları 189 bin TL'den başlıyor

Kocaeli'nin Derince bölgesinde inşa edilen Yelkent Safir Konakları, bölgede lüks site hayatı yaşama fırsatını uygun fiyatlarıyla sunuyor.

13 Ağustos 2017
Yelkent Safir Konakları fiyatları 189 bin TL'den başlıyor 24 bin 778 metrekarelik devasa bir alan üzerinde yükselen Yelkent Safir Konakları projesi, 508 konuttan oluşuyor. Yelkent Yapı imzası taşıyan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipi seçenekli daireler yer alıyor. Normal dairelerin yanı sıra bahçe ve çatı dubleksli dairelerin de yer aldığı projede daire büyüklükleri, 110 metrekare ile 196 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

YELKENT SAFİR KONAKLARI FİYAT LİSTESİ

Modern ve lüks bir yaşam alanı görüntüsü çizen Yelkent Safir Konakları, kurduğu devasa yaşam alanında daire fiyatlarını cazip miktarlarla sunuyor. Projede 2+1 daireler 189 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken 3+1 daireler 317 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 4+1 daireler ise 387 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

2018 yılının Eylül ayında konut teslimlerinin yapılması hedeflenen Yelkent Safir Konakları projesinde inşaat çalışmaları sürerken bir yandan da daire satışları devam ediyor

Yelkent Safir Konaklar Projesi

GÖZ KAMAŞTIRAN İMKANLAR


Kocaeli Derince bölgesinde konumlandırılan Yelkent Safir Konakları, Derince Emniyet Müdürlüğü binasının karşısında yer alıyor. Yenikent Mahallesi'nde bulunan proje, pek çok hastane, okul gibi kuruluşa yakın mesafede bulunuyor. Toplu taşıma noktalarına da kolay ulaşım sağlayan proje, merkezi bir hayat sürme fırsatını sağlıyor.

Yelkent Safir Konakları, uygun fiyatları ve merkezi lokasyonunu sunduğu göz kamaştıran sosyal imkanlar ile destekliyor. Projede 2 adet kapalı yüzme havuzu, 2 adet Türk Hamamı, 2 adet sauna, fitness merkezi, güvenlik ve otopark imkanları bulunuyor. Sporseverlere ve ailelere de hitap eden Yelkent Safir Konakları; mini futbol sahası, basketbol sahası, spor alanları, çocuk oyun parkı, kamelyalar, yürüyüş parkuru gibi birçok donatıya sahip durumda.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.