Yeni Beyşehir Devlet Hastanesi Ne Zaman Açılacak

Konya Beyşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

23 Şubat 2016
Yeni Beyşehir Devlet Hastanesi Ne Zaman Açılacak

Beyşehir Devlet Hastanesi inşaatı tüm hızıyla sürüyor. Hastanenin 2017 yılının Nisan Haziran ayları arasında hizmete açılması planlanıyor...

Türkiye'nin ilk Hilal mimarili ve en büyük en modern ilçe devlet hastanelerinden Beyşehir Devlet Hastanesi'nde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Beyşehir Esentepe mahallesinde inşa edilen Beyşehir Devlet Hastanesi 66 bin 920 metrekare alan üzerine kuruluyor. 8 katlı olarak hilal şeklinde inşa edilen yeni devlet hastanesinde odaların büyük bölümü Beyşehir Gölü manzarasına sahip olacak.

Toplam 168 yatak kapasiteli olan yeni Beyşehir Devlet Hastanesinde 48 poliklinik, 2 yoğun bakım salonu, 4 ameliyathane, 1 doğum ameliyathanesi, bebek yoğun bakım, 1 kurşun kaplı ameliyathane, 6 idari ofis odası, 105 hasta oda sayısı, 2’si izoleli 16 yataklı müşahede odası, kadın doğum ünitesi, labaravutarlar, morg, bay bayan mescit, atölyeler, servis odaları, mahkum odaları, başhekimlik, bilgi işlem, kafeterya, acil servis, 216 araçlık otopark, 13 engelli otoparkı, sığınak, yoğun bakım sığınağı, klima santralleri, kütüphane ve toplantı salonu yer alıyor.

İnşaat çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiği Yeni Beyşehir Devlet Hastanesi'nde Nisan ayı gibi inşaatın kaba iskelesinin bitirmesi planlanıyor. Yeni devlet hastanesinin 2017 yılının Nisan Haziran ayları arasında hizmete açılması hedefleniyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.