Yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

29 Ocak 2016
PAYLAŞ
Yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yenileniyor. Tamamlandığında 900 yatak kapasite ile hizmet verecek olan yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne zaman açılacağı ise merak konusu…

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yenileniyor. İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) tarafından yıkılıp yeniden yapılan Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, tamamlandığında yıllık 1 milyon 500 bin ayakta, 50 bin yatan hastaya hizmet verecek.

DEPREMDEN BAĞIMSIZ BİNA
900 yatak kapasiteye sahip olan yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, depreme karşı güvenli olarak tasarlanıyor. Olası bir depremin ardından kesintisiz servis verebilecek şekilde sismik yalıtımlı olarak yapılan hastane, “Depremden Bağımsız Bina” olarak adlandırılıyor.

TASARRUFLU
Geniş ve ferah hasta odaları ile dikkat çeken yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde odaların yarısı tek, yarısı ise çift kişilik olarak planlanıyor. Odaların 35 metrekare olarak tasarlandığı projede tasarruflu enerji sistemleri ile donatılıyor.

YENİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NE ZAMAN AÇILACAK?
235 bin metrekare alan üzerinde yükselen yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne zaman açılacağı ise merak konusu.

TÜRKİYE VE AVRUPA STANDARTLARININ ÜSTÜNDE
Türkiye ve Avrupa standartlarının üstünde özelliklere sahip olan yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi projesinin yapımında yüzde 30 seviyeye gelindi. 2018 yılında hizmete açılması planlanan hastane Türkiye’nin en büyük hastanesi olma özelliği taşıyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ne Zaman Açılacak?" haberine ait yorum yok

Yorum Yap