Yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

İstanbul Kadıköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

29 Ocak 2016
Yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yenileniyor. Tamamlandığında 900 yatak kapasite ile hizmet verecek olan yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne zaman açılacağı ise merak konusu…

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yenileniyor. İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) tarafından yıkılıp yeniden yapılan Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, tamamlandığında yıllık 1 milyon 500 bin ayakta, 50 bin yatan hastaya hizmet verecek.

DEPREMDEN BAĞIMSIZ BİNA
900 yatak kapasiteye sahip olan yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, depreme karşı güvenli olarak tasarlanıyor. Olası bir depremin ardından kesintisiz servis verebilecek şekilde sismik yalıtımlı olarak yapılan hastane, “Depremden Bağımsız Bina” olarak adlandırılıyor.

TASARRUFLU
Geniş ve ferah hasta odaları ile dikkat çeken yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde odaların yarısı tek, yarısı ise çift kişilik olarak planlanıyor. Odaların 35 metrekare olarak tasarlandığı projede tasarruflu enerji sistemleri ile donatılıyor.

YENİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NE ZAMAN AÇILACAK?
235 bin metrekare alan üzerinde yükselen yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne zaman açılacağı ise merak konusu.

TÜRKİYE VE AVRUPA STANDARTLARININ ÜSTÜNDE
Türkiye ve Avrupa standartlarının üstünde özelliklere sahip olan yeni Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi projesinin yapımında yüzde 30 seviyeye gelindi. 2018 yılında hizmete açılması planlanan hastane Türkiye’nin en büyük hastanesi olma özelliği taşıyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Homes projesinde çalışmaların yanı sıra daire satışları da devam

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.