• Emlak Haberleri
  • Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul’da Ön Talep Süreci Devam Ediyor

Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul’da Ön Talep Süreci Devam Ediyor

Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerinde ön talep toplanmaya devam ediyor...

24 Mayıs 2016
Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul’da Ön Talep Süreci Devam Ediyor Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerinde ön talep toplanmaya devam ediyor...

Ortadoğu Grup Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projeleri için ön talep toplamaya devam ediyor. Detayların yavaş yavaş ortaya çıktığı projelerin ilk görselleri de yayınlandı.

Yeni Nesil Eyüp

İstanbul Avrupa yakasında Eyüp’te yaşama geçirilen Yeni Nesil Eyüp projesi 8 bin 936 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Proje toplam 222 adet daire ve 9 ticari birimden meydana geliyor.Ön talep dönemine özel avantajlı fiyat ve ödeme seçeneklerinin sunulduğu Yeni Nesil Eyüp projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Yüzde 73 yeşil alanlara ayrılan Yeni Nesil Eyüp projesinde kapalı yüzme havuzu, sauna, yürüyüş yolları, otopark, güvenlik gibi imkanlar bulunuyor.Teslimlerin 2017 yılının Eylül ayında yapılması planlanan Yeni Nesil Eyüp projesi Mecidiyeköy - Mahmutbey metro hattının durağının yanı başında yükseliyor.

Mod İstanbul Kağıthane

İstanbul Avrupa yakasında Kağıthane’de hayata geçirilen Mod İstanbul projesi 3 bin 770 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor. 60 milyon yatırım değerine sahip olan projede yaklaşık 300 konut yer alıyor.Teslimlerin 2017 yılının sonuna doğru yapılması planlanan Mod İstanbul projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.

2 bin 60 metrekaresi açık ve yeşil alanlara ayrılan Mod İstanbul Kağıthane projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odası, fitness salonu, oyun odası, kapalı çocuk oyun alanı, kafe, güvenlik ve kapalı otopark imkanları mevcut.Belgrad Ormanı manzarasına hakim olan Mod İstanbul projesi Kemerburgaz Caddesi'ne, TEM'e, E-5 bağlantı yoluna ve Mecidiyeköy Mahmutbey metro hattına yakın mesafede konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.