Yeni Nesil Eyüp’te 100 ay 0 faiz fırsatı

Ortadoğu Grup tarafından Eyüp’te farklı bir çehre kazandırmayı hedefleyen Yeni Nesil Eyüp projesi, 100 ay 0 faiz uygulamasıyla yatırımcıların dikkatini çekecek.

07 Ağustos 2017
Yeni Nesil Eyüp’te 100 ay 0 faiz fırsatı İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde hayata geçen Yeni Nesil Eyüp projesi, ev sahibi olmak isteyenlere 100 ay 0 faiz uygulamasıyla ev alacaklara yeni bir fırsat sunuyor. Modern mimarisi ve ferah iç mekânlarıyla Eyüp’te dikkat çeken proje, 8 bin 936 metrekare alan üzerinde Ortadoğu Grup imzasıyla yükseliyor. Yüzde 73’ünü yeşil alana ayırmış olan proje, daireleri ise 113 ve 150 metrekare arasında değişiyor.

AVANTAJLI KONUM VE DONANIMLI YAPI BİR ARADA

Yatırımcılarının günlük ve sosyal yaşamlarını hem kaliteli hem de dolu dolu yaşamaları için en küçük ayrıntıya kadar özen gösteren proje, her ihtiyaca uygun konutu içinde barındırıyor. Ulaşım olanağı açısından da avantajlı bir noktada konumlanan proje, Mecidiyeköy – Mahmutbey Metrosu Yeşilpınar durağına yakın yerde inşa ediliyor. Alışılmışın dışında bir ev anlayışı yaratmayı hedefleyen, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen proje, Mart 2018’de teslim edilecek.

EYÜP’TE YENİ NESİL YAŞAM

Ev sahibi olmak isteyenlere bir daireden çok daha fazlasını vermeyi amaçlayan proje, bahçe katı, peyzaj alanları, sosyal donatıları, teras daireleri ve fark yaratan olanaklarıyla ön plana çıkıyor. Yeni Nesil Eyüp, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, kameralı güvenlik sistemiyle şehrin içinde yeni bir yaşam alanı anlayışı oluşturuyor. Projenin bina özellikleri arasında ise su deposu, hidrofor, jeneratör de bulunuyor.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.