Yeni Nesil ‘Karlı Ofisler’

Ankara Sky Tower projesi, Başkent'te bulunan ofis aidatları sorununa alternatif üretiyor.

04 Eylül 2014
Yeni Nesil ‘Karlı Ofisler’

Ankara Sky Tower projesi, Başkent'te bulunan ofis aidatları sorununa alternatif üretiyor.

Plazalarda neredeyse kira fiyatlarıyla yarışan ofis aidatları sorunu Başkent Ankara'yı iş ve yaşam merkezi konseptiyle tanıştıran Ankara Sky Tower ile çözüme kavuşuyor.

Özellikle plazalarda bulunan ofislerde aidat giderleri neredeyse ofisin kira bedeliyle yarışıyor. Aylık giderleri yüksek rakamlara ulaşan sektör temsilcilerinin, iş merkezlerindeki ofislerde yer alma konusunda kafasını karıştıran aidat sorunu, Başkent’i iş ve yaşam merkezi konseptiyle tanıştıran Ankara Sky Tower’la çözüme kavuşuyor.

Proje ortaklarından Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, Öztürk Group işbirliğiyle kurdukları OP Grup AŞ’nin Canpa ile hayata geçireceği Ankara Sky Tower’ın birbiri ardına inşa edilen iş merkezlerinden farklı bir proje olması için oldukça çaba gösterdiklerini söyledi.

İŞ PERFORMANSI ARTACAK

Konya yolunda inşa edilen projenin lokasyonu ve mimarisinin yanında sunduğu hizmetler noktasında da Ankara’da daha önce yapılmamışa imza attıklarını kaydeden Pala, “Başkent iş dünyası, Ankara Sky Tower’la yepyeni bir konseptle tanışacak. Öncelikle projemiz 150 metre yüksekliğiyle iş dünyasında sembol binalardan biri olacak. İş merkezi olarak yola çıktık, ancak yalnızca iş değil, sosyal donatı alanlarının da yer aldığı bir proje olduğu için ‘İş ve Yaşam Merkezi’ konseptine sahibiz. Sosyalliği güçlendiren özelliklerimiz sayesinde Ankara Sky Tower’da sosyal yaşamdan kopmadan iş performansı artacak” dedi.

AİDAT SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Ünal Pala, Ankara Sky Tower’da hayata geçirmeyi planladıkları sistem sayesinde firmaların giderlerini de koruma altına alacaklarını ifade etti.

Ünal Pala, şunları söyledi:

Plazada ofisi olanlar, aidat giderlerinin can sıkıcı olduğunu iyi bilir. Çünkü bazı iş merkezlerinde aidatlar neredeyse ofislerin kirası kadar olabiliyor. Yaşam kalitesini arttırıp, çalışma azmini teşvik edici detaylarla projelendirdiğimiz Ankara Sky Tower’da aidat sorununu çözmeyi hedefliyoruz. İşletme giderlerini düşürüp, firmaların aidata verecekleri miktarı kâra çevirmeleri amacımız. Örneğin, kullandığımız doğal havalandırma ve alternatif enerji sistemleri sayesinde ofislerin giderlerini ciddi şekilde düşüreceğiz. Böylece ‘kârlı ofis’ sistemini hayata geçirerek firmaların cebine de katkı sağlayacağız. Ayrıca Ankara Sky Tower’da ofis sahibi olanlar, Uzaltaş AŞ bünyesinde bulunan akaryakıt istasyonlarından indirimli yakıt alımı da yapabilecek. Bu sayede yalnızca ofiste değil ofis dışında da firmalarımızın işini kolaylaştıracağız



HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum