Yenitepe Kadıköy 1. Etapta Son Daireler

İstanbul Kadıköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Aralık 2015
Yenitepe Kadıköy 1. Etapta Son Daireler

Yenitepe Kadıköy projesinin birinci adasında satışların sonuna gelinirken, ikinci adasında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere peşin indirimi ya da vade farksız taksit imkanı sunuluyor...

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Yenitepe Kadıköy projesinin 1. adasındaki satışlarda sona gelindi. Nuhoğlu inşaat tarafından yaşama geçirilen Yenitepe Kadıköy'ün 2. adasında ise çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Yenitepe Kadıköy projesi 5 katlı bir baza üzerinde 21 katlı 4 blok halinde yükseliyor. 2016 yılında tamamlanması hedeflenen Yenitepe Kadıköy projesi konut ofis ve ticari birimlerden meydana geliyor. Toplam 1100 konuttan meydana gelen projede alanları 67 ile 318 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Tamamı peşin indirimi ya da sıfır faiz imkanı!

Nuhoğlu İnşaat Yenitepe Kadıköy projesinde daire sahibi olmak isteyenlere 60 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sunuyor. Tamamı peşin ödemelerde indirim uygulanan projede banka kredisi ile 120 aya kadar vadelendirme imkanı bulunuyor.

Proje hakkında açıklamada bulunan Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu görüşlerini Yenitepe Kadıköy, bizim için kentsel dönüşümün merkezinde, Fikirtepe’de yükselen bir prestij projesi. Bu bölgede güvenli yapılaşmanın gerçekleştirilmesine öncülük etmeyi kurum olarak sorumluluk sayıyoruz. Halkımızın modern ve şık olduğu kadar güvenli konutlarda yaşayabilmesi Nuhoğlu İnşaat olarak bizim en temel önceliklerimizden bir tanesi. ‘Yenitepe Kadıköy’ yeni ve modern şehircilik sorumluluğu ve bölgenin yeni çehresiyle bütünlük sağlayacak şekilde yükselecek." dedi.

yenitepe kadky

Fikirtepe'de fiyatlar 10 bin TL bandına gelecek!

Nuhoğlu, " Şu an 7.000 TL bandında seyreden fiyatlar, çok yakın zamanda 10 bin TL bandına gelecek. Dolayısıyla bugünlerde Yenitepe Kadıköy'den ev alanlar, çok karlı bir yatırıma da imza atmış olacak. 5 yıl içinde 1.5 milyon metrekare alanda 40-50 bin konutun yer alacağı Fikirtepe, İstanbul’un merkezinde modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan modern bir semt halini alacak. Fikirtepe’nin İstanbul’un en önemli caddelerinin ışığını tek bir semte toplanacağı, insanların sokağı soluyacağı, eğlence merkezleri, alışveriş mekanlarından oluşan yepyeni bir semt doğacak." dedi.

Nuhoğlu İnşaat'tan Yeni Projeler

Nuhoğlu İnşaat Ankara’da ofis, konut, alışveriş alanları, otel ve eğlence merkezinden oluşan yeni bir karma konseptli projeye başlamanın hazırlıklarını yapıyor. Nuhoğlu İnşaat2ın yeni projeleri arasında içinde eğlence ve sosyal merkezlerin, cafelerin bulunduğu Gürpınar balık hali, Adana ve Erzurum’da 2 ayrı şantiyede yol inşaatı, Irak’ta hastane inşaatı, Medeniyet Üniversitesi inşaatı, Hitit Üniversitesi inşaatı, Çekmeköy Hastanesi inşaatı ve 1 milyon metrekarelik alanı kapsayan ve yapımı tamamlanan Yenikapı Meydan Projesi yer alıyor.

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Daire Kartal’da 254 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı

Daire Kartal’da 254 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı

Kale Grubu’nun ilk konut projesi olan Daire Kartal, zengin sosyal donatılarıyla 254 bin TL’den alıcı

27 Temmuz 2017


300 bin kişi yaz tatili için villa kiraladı

300 bin kişi yaz tatili için villa kiraladı

Kaş, Kalkan ve Fethiye gibi bölgelerde turizme açılan 5 bin villada şimdiye kadar 300 bin kişinin ka

27 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat