Yenitepe Kadıköy Ödeme Planı

İstanbul Kadıköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

29 Mart 2016
Yenitepe Kadıköy Ödeme Planı

2017 Mart’ta konut teslimleri yapılması planlanan Yenitepe Kadıköy ödeme planı haberimizde...

Nuhoğlu inşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen Yenitepe Kadıköy projesinde toplam bin 100 konut yer alıyor.

21 katlı 4 bloktan oluşan Yenitepe Kadıköy projesinde büyüklükleri 67 ile 318 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Projede stüdyo daireler henüz satışa çıkmadı, 1+1 dairelerin ise satışı tamamlandı. Nuhoğlu Yenitepe Kadıköy daire fiyatları ise şöyle;
2+1 daireler 843 bin TL’den
3+1 daireler 1 milyon 163 bin TL’den
4+1 daireler ise 1 milyon 590 bin TL’den başlıyor.

Yenitepe Kadıköy ÖDEME PLANI
Yenitepe Kadıköy ödeme planına göre 2 farklı seçenek sunuluyor. Birinci seçeneğe göre yüzde 25 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor.

İkinci seçeneğe göre ise yüzde 25 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise şirket bünyesinde 60 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Tabanlıoğlu Mimarlık imzası taşıyan Yenitepe Kadıköy Nuhoğlu projesinde konut teslimlerinin ise Mart 2017’de yapılması planlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.