Yeşil Yaka Projesinde Satışlar Başladı

Mesa Nurol ortaklığı ile Büyükçekmece’de hayata geçirlen Yeşil Yaka projesi satışa çıktı. İşte Yeşil Yaka fiyatları...

12 Mayıs 2016
Yeşil Yaka Projesinde Satışlar Başladı Mesa Nurol ortaklığı ile Büyükçekmece’de hayata geçirlen Yeşilyaka projesi satışa çıktı. İşte Yeşil Yaka fiyatları...

Mesa ve Nurol ortaklığı ile Büyükçekmece’de hayata geçirilen Yeşil Yaka projesi satışa çıktı.

320 bin metrekare alan üzerinde yükselen Yeşil Yaka projesi 4 etaptan oluşuyor. Toplam 115 villadan oluşan projenin 56 villadan oluşan ilk etap satışlarına başlandı.

Yeşil Yaka Mesa Nurol projesinin ilk etabında büyüklükleri 369 ile 379 metrekare arasında değişen farklı villa tipleri yer alıyor. Projede villaların kendine ait bin metrekare bahçesi bulunuyor.

Söğüt ve Sedir olmak üzere 2 tip villanın yer aldığı Yeşil Yaka projesinde fiyatlar Söğüt tipi villalarda 2 milyon 510 bin TL ile 2 milyon 936 bin TL arasında değişirken Sedir tipi villalarda ise 2 milyon 553 bin TL ile 2 milyon 814 bin TL arasında değişiyor.

Yeşil Yaka projesinde metrekare birim fiyatları ise 7 bin 130 TL’den başlıyor.

LANSMANA ÖZEL YÜZDE 5 İNDİRİM
Lansmana özel yüzde 5 indirim fırsatının sunulduğu Yeşil Yaka Büyükçekmece projesinde peşin ödemelerde artı yüzde 15 indirim daha yapılıyor. Yeşil Yaka projesinde 36 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor.
İlk etap teslimlerinin Ekim 2017’de yapılması planlanan Yeşil Yaka Mesa Nurol projesinde projenin tamamının ise 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.3 bin ağaçlık bir koru alanının bulunduğu Yeşil Yaka projesinin sosyal olanakları arasında ise, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, spa merkezi, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, tırmanma duvarları, ağaç evler, kaykay pistleri, geniş bahçeler ve yüzme havuzu yer alıyor.

1 MİLYON METREKARELİK DEV ALAN
Yeşil Yaka projesinin arsasını 15-20 yıl önce Nurol ile birlikte ortaklaşa aldıklarnı belirten Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Toplam 1 milyon metrekarelik bir arsa. 15-20 yıl önce Nurol ile birlikte almıştık. 1 milyon metrekarenin 320 bin metrekaresi üzerinde Yeşil Yaka projesini geliştirdik. Arsanın tamamında yaklaşık 500 konut geliştireceğiz” dedi.

MASAL BİTTİ DERKEN YENİDEN BAŞLADI
İstanbul’daki dikey yapılaşmaya dikkat çeken Boysanoğlu, “Biz Şirinler ve Kırmızı Başlıklı Kız masalları ile büyüdük. Orada evler tek katlı ve bahçeliydi. Biz evi bu masallardan böyle bildik. Ama şimdi maalesef İstanbul’un her yerinde yüksek binalar inşa ediliyor. Biz tam masal artık bitti derken yeniden başlattık. Amerika’da bahçeli evde oturanların oranı yüzde 80, Türkiye’de ise bu oran yüzde 10. Keşke ulaşım da sağlanarak bu tip alçak binalar çoğalsa” şeklinde konuştu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kadıköy Erenköy Mahallesinin İmar Planı Askıya Çıktı!

Kadıköy Erenköy Mahallesinin İmar Planı Askıya Çıktı!

Kadıköy ilçesine bağlı Erenköy Mahallesi 106 pafta 830 ada 40 parsele İlişkin hazırlanan 1/1000 ölçe

25 Mayıs 2017


İsmail Kahraman:"Yeni Bir TBMM Binasına İhtiyaç Var"

İsmail Kahraman:"Yeni Bir TBMM Binasına İhtiyaç Var"

TBMM Başkanı İsmail Kahraman yeni bir TBMM binası yapılması gerektiğini söyledi...

25 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat