Yeşilce Aydos projesinde ön talep toplama dönemi başladı

Kiptaş güvencesi ile Pendik'te hayata geçirilmeye hazırlanan Yeşilce Aydos projesinde ön talep toplama dönemi başladı.

10 Ekim 2017
Yeşilce Aydos projesinde ön talep toplama dönemi başladı İstanbul Anadolu yakası Pendik'te inşa edilen Yeşilce Aydos projesi, KİPTAŞ imzası taşıyor. Projede yer alacak toplam konut sayısı henüz açıklanmazken dairelerin 2+1 ve 3+1 konut tipi şekliyle tasarlanacağı öğrenildi.

Yeşilce Aydos projesinde yer alacak 2+1 dairelerin büyüklükleri 83 metrekare ile 113 metrekare arasında değişiyor. 3+1 dairelerin büyüklükleri ise 130 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor.

YEŞİLCE AYDOS PROJESİNDE YAŞAM 2020'DE BAŞLAYACAK

Konut teslimlerinin 2020 Haziran'da yapılması hedeflenen Yeşilce Aydos projesinde inşaat çalışmalarının başlamasından sonra 2,5 yıl içerisinde anahtar teslimlerinin yapılması hedefleniyor.

Kiptaş tecrübesi ile bölgenin çehresini değiştirmeye hazırlanan Yeşilce Aydos projesinde henüz daire satış fiyatları ve ödeme şekiller açıklanmadı. Yakın zaman içerisinde projede yer alacak dairelerin satış fiyatlarının ve projeye dair daha detaylı bilgilerin kamuoyuyla paylaşılması bekleniyor.

YEŞİLLER İÇERİSİNDE HUZURLU BİR YAŞAMIN YENİ ADRESİ

Konumuyla merkezi bir yaşam sürme fırsatını verecek Yeşilce Aydos projesi, kendi yaşam alanında ise İstanbul yoğunluğundan uzak yeşiller içerisinde huzurlu bir hayat sunacak. Birçok hastane, okul, eczane ve banka gibi kuruluşlara yürüme mesafesinde bulunan proje, aynı zamanda Pendik sahile de 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Yeşilce Aydos projesinde hayatı konforlu kılmak adına zengin sosyal donatı tablosu karşımıza çıkıyor. Projede kapalı otopark, güvenlik, kameralı güvenlik sistemleri, yeşil alan, peyzaj, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru gibi donatılar yer alacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

Konutder Yönetim Kurulu Başkanı ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Yabancıya konut

23 Kasım 2017


Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Sektör temsilcilerinde Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Kar Group Yönetim Kurulu Üyesi TÜİK ve

23 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.