The Mandarins
İletişim Formu

GÖNDER Gönderiliyor...

Talebiniz ulaştı.

Reklamı Göster

Yunusemre Belediyesi’nden ‘Yunusev Ve Taziye Evleri’ Projesi!

Eskişehir Yunusemre'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

13 Ekim 2015
Yunusemre Belediyesi’nden ‘Yunusev Ve Taziye Evleri’ Projesi!

Yunusemre Belediesi Yunusevi ve Taziye Evleri projeleri tüm hızıyla devam ediyor…

Yunusemre Belediyesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ilçeye bağlı mahallelerde yaşayan yaşlı vatandaşların barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla başlattığı "Yunusev" projesinin ardından, cenazeleri olan vatandaşların da gelen misafirlerini daha rahat ağırlamalarına sağlamak maksadıyla taziye evleri kuruyor.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, hem kullanım açısından hem de bir an önce hayata geçmesi bakımından yapılacak olan Yunusev ve taziye evlerinin prefabrikten yapılacağını, bunun için de prefabrik ev yapımı yapan şirketlerle görüşmelerinin son hızıyla devam ettiğini söyledi. Yunusemre Belediyesi olarak standart belediye hizmetlerinin dışında sosyal sorumluluk projelere de önem verdiklerini belirten Başkan Çerçi, “Daha önceden duyurmuş olduğumuz Yunusevlerle ilgili çalışmalarımız ve görüşmelerimiz devam ediyor. Prefabrikten yapmayı düşündüğümüz Yunusevlerimiz ile ilgili olarak prefabrik üretim yapan firmalarla görüşerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Yaşlılarımızın yıkılacak durumda olan evlerinde daha fazla kalmamaları için, bu projemizi en kısa sürede hayata geçireceğiz” dedi.

PREFABRİK TAZİYE EVLERİ YAPILACAK
Başkan Çerçi, prefabrik Yunusevler’in ardından Atatürk, Horozköy ve Cumhuriyet mahallelerinde yapılması planlanan taziye evlerinin de prefabrikten yapılacağını açıkladı. Taziye evi yapılacak mahallelerde yer belirleme çalışmalarının tamamlandığını kaydeden Başkan Çerçi, “Belediye İmar İşleri Müdürlüğü tarafından projeleri çizilerek hazır hale getirildi. Bütün bu çalışmalar yapılırken, bizler de prefabrik imalatçısı firmalara inceleme ve araştırma ziyareti gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedeflediğimiz taziye evlerimizin hem daha uygun fiyata hem de daha kaliteli malzemelerden yapılmasını sağlamak için bu tür ziyaretlerimizi yapmak zorundayız. Tek tek firmalarla görüşüp bir araştırma yapıyoruz. Araştırmalarımız sonucu prefabrik Yunusevler ve taziye evlerinin yapımına da hemen başlayacağız. Şimdiden Yunusemreli vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Bilgili Holding
  • Dumankaya inşaat
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Ağaoğlu inşaat
  • Sur Yapı
  • Polat inşaat
  • Mandarins Gayrimenkul İnşaat