• Emlak Haberleri
  • Zeray İnşaat, "Bahar" kampanyasında belirlediği hedeflerini gerçekleştirdi

Zeray İnşaat, "Bahar" kampanyasında belirlediği hedeflerini gerçekleştirdi

Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Şüheda Turoğlu, "Bankalarla yarışır cazip ödeme planlarımız neticesinde ciddi bir kitleyi Zeray kalite ve güvencesiyle ev sahibi yaptık, hayalleri gerçekleştirdik" değerlendirmesinde bulundu.

30 April 2024
Zeray İnşaat, "Bahar" kampanyasında belirlediği hedeflerini gerçekleştirdi Zeray İnşaat, 'Bahar' kampanyasında belirlemiş olduğu kampanya stokunu ve hedeflerini gerçekleştirdiğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yeni başlayan, kaba inşaatı tamamlanmış ince işleri devam eden, teslime hazırlanan, teslim edilen konut seçenekleri yanı sıra aynı şekilde teslime hazır lüks villa stokları bunan Zeray İnşaat, Ankara projeleriyle ön plana çıkıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Şüheda Turoğlu, kampanyanın ilgi göreceğini tahmin ettiklerini fakat beklentileri aşan bir süreç yaşadıklarını aktararak, 'Bankalarla yarışır cazip ödeme planlarımız neticesinde ciddi bir kitleyi Zeray kalite ve güvencesiyle ev sahibi yaptık, hayalleri gerçekleştirdik. Bankalar ile mukayese etme nedenimiz, bankaların, konutun tamamı için kredi kullandırabildiğini ve 60 ay vade imkanını sadece 250 bin lira peşinat ile sağlanabildiğini ve bu imkanı banka garantörlüğü altındaki lüks projelerde uygulayabildiğini düşünün. Bu düşünceyi finansal gücümüz sayesinde kendi bünyemizde sağlayabiliyoruz.' ifadelerini kullandı.

Sunmuş olduğu kampanyalarda belirli bir stok ve hedef üzerinden planlama yaptıklarını belirten Turoğlu, talep yoğunluğuna göre yeni fırsatlar sunacaklarını da kaydetti.

Turoğlu, doğru stratejiler sergilendiğinde yüksek kazançların kolaylıkla elde edilebileceğini ifade ederek, yeni bir yatırım planı kararı aldıklarında tüm paydaşlarının bu heyecana ortak olduğunu aktardı.

- ''Kazan Kazan' ilişkimiz yatırımcılarımız ve paydaşlarımız ile kurmuş olduğumuz en büyük güven bağı'

Resmi kurumlardan, alt yüklenici paydaşlara, yatırımcılardan sosyal çevrelerine herkesin projelerini farklı bir yere konumlandırdığına işaret eden Turoğlu, 'Özgün mimarimizin yanı sıra kaliteli iş yapım teknikleri ile geliştirdiğimiz mekanizmalar inşaat sektöründe alışılmadık bir profesyonellik ve performans kazandırıyor bizlere. 'Kazan Kazan' ilişkimiz yatırımcılarımız ve paydaşlarımız ile kurmuş olduğumuz en büyük güven bağı. Bağlarımızı genişletmeye ve güçlendirmeye büyük önem veriyoruz.' değerlendirmesinde bulundu.

Turoğlu, satış ofislerinin lansman ve kampanya dönemlerinde rağbet gördüğünü belirterek, 'Alanında profesyonel satış ve pazarlama ekip arkadaşlarım sektörde büyük işler başarıyor, şaşkınlıkla izleniyor ve takip ediliyorlar. Yatırımları başka yöne kaysa dahi Zeray proje satış ofislerinde edindikleri tecrübeleri diğer firmalarla görüşmelerine de yansıtıyor ve beklentileri yükseltiyoruz. Örnek dairelerimiz, maket ve şahsımıza münhasır sunum teknikleri ile müşterilerimizi aynı zamanda misafir boyutuyla ağırlıyoruz.' açıklamasını yaptı.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Lüks Yaşamda Yeni Bir Başlangıç: ELIE SAAB BOSPHORUS Dünyaya Tanıtıldı

Lüks Yaşamda Yeni Bir Başlangıç: ELIE SAAB BOSPHORUS Dünyaya Tanıtıldı

İstanbul, Türkiye - İstanbul'un yeni seçkin yaşam projelerinden biri olan lüks gayrimenkul girişimi

03 May 2024


Nişantaşı Koru’nun hemen teslim özel daireleri satışa sunuldu

Nişantaşı Koru’nun hemen teslim özel daireleri satışa sunuldu

DAP Gayrimenkul Geliştirme’nin ‘sağlıklı ev’ konseptini lüksün merkezi Nişantaşı ile buluşturan Nişa

01 May 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum