ZMT Toros’tan Doğa Dostu Teknolojiler

Yüksek teknolojiyle doğa dostu ürünler üreten ZMT Toros ile ellerinizi kuruturken bile doğayı korumak mümkün...

21 Ağustos 2015
ZMT Toros’tan Doğa Dostu Teknolojiler

Yüksek teknolojiyle doğa dostu ürünler üreten ZMT Toros ile ellerinizi kuruturken bile doğayı korumak mümkün...

ZMT Toros, 30 yılı aşkın tecrübesiyle yüksek teknoloji ürünü ıslak hacim ekipmanları, otel banyo aksesuarları ve WC dezenfeksiyon sistemleriyle, enerjiden tasarruf sağlıyor, doğayı koruyor.

Islak hacim ekipmanları alanında faaliyet gösteren ZMT Toros, havalimanı, AVM gibi kamuya açık alanlarda inşa edilen WC'ler, otel, hastane ve kamu kuruluşlarında kullanılan son teknoloji ürünü dezenfektan ve sterilizasyon sistemlerinin satış, kurulum ve servisini 30 yılı aşkın süredir başarıyla gerçekleştiriyor. ZMT Toros, ıslak hacim ekipmanları kategorisi altında el kurutma makineleri, fotoselli otomatik manuel kağıt havlu vericileri, WC kağıtlıklarının yanında sağlık sektöründe kullanılan dezenfektan ve batikon dispanserleri, otel oda ve genel alanlarda kullanılan pantolon presleri, saç kurutma makineleri, makyaj ve tıraş aynaları gibi çok geniş bir ürün yelpazesinde hizmet sunuyor.

Pazara 1984 yılında, turizm sektörüne yönelik olarak oda ve banyo içi aksesuar tedarikçisi olarak giriş yapan ZMT Toros, Almanya’dan Taiwan’a birçok markanın mümessilliğini üstlenirken, kapsamlı projelere yönelik olarak özel yerli üretim de gerçekleştiriyor. ZMT Toros sektörde öncü olan Marplast, Nofer, Anda, Airdri, Fast Dry, Ophart, Bobson, Steiner, Chia Cheng, Appor/Deb markalarının mümessilliğini de üstleniyor. ZMT Toros hijyenik ve çevre dostu teknolojik ürünleri ve sağladığı satış sonrası destek ile rakiplerinden ayrılıyor.

Günümüzde gelişen çevre bilinci ile birlikte tuvalet ve banyodaki su, kağıt havlu ve sabun tüketiminin artarak israfa dönüşmesinin fark edilmesinin ZMT Toros’u geri dönüşümlü çevre dostu ürünler; düşük enerjiyle tasarruf sağlayan, paslanmaz çelik ve sert plastik uzun ömürlü ekipmanlar sunmaya teşvik ettiğini ifade eden ZMT Toros Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Toros;

"Hilton ve Radisson Blu gibi dev otel zincirleri başta olmak üzere 4 ve 5 yıldızlı 50'den fazla otelde; Haliç Kongre Merkezi, Cemal Reşit Rey gibi bir çok önemli kongre merkezinde; Memorial, Acıbadem ve Amerikan Hastaneleri de dahil olmak üzere 40’tan fazla hastanede; Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa Havaalanı gibi birçok havalimanında, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda bizim ekipmanlarımız yer alıyor. Bunun yanı sıra fabrikalar, okullar, restoranlar, kafeteryalar, iş merkezleri, şirket genel müdürlükleri, plazalar, askeri birlik ve devlet dairelerinin de yer aldığı 320 bayi kategorisinde işbirliği içinde olduğumuz firma ve 800’den fazla direkt müşterinin yer aldığı bir portföyümüz bulunuyor. Sektörde en eski olmanın vermiş olduğu deneyim ve bilinçle doğal kaynaklara saygılı, enerji tasarrufu sağlayan ve performansı artıran yüksek teknoloji ürünlerine odaklandık. Çevresel bilincini destekleyen, enerji ve doğal kaynakların tasarrufuna yönelik ürünlere öncelik veriyoruz. ZMT Toros, bu bakış açısı ve ürünlerin teknik destek ve sorumluluğunu doğrudan sağlamasıyla pazarda bir adım öne çıkıyor" diye konuştu.

Zeynep+Toros+3HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ceylan İnşaat ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülünü kazandı

Ceylan İnşaat ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülünü kazandı

Ceylan İnşaat, bu yıl ilki gerçekleştirilen düzenlenen Altın Badem Ödülleri’nden ‘Yılın Kurumsal Şir

10 Ekim 2017


Hasanoğlu İnşaat MÜSİAD Vizyoner’17’de örnek daire sunumu yapacak

Hasanoğlu İnşaat MÜSİAD Vizyoner’17’de örnek daire sunumu yapacak

İnşaat sektöründe 25 yıla yakın bir süredir yenilikçi birçok projeyi hayata geçiren Hasanoğlu İnşaat

10 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.