2016’da Avrupa Konutları Markalı 2 Yeni Proje Daha Geliyor

Artaş Grubu, Avrupa Konutları markalı projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 2016 yılında Avrupa

02 Kasım 2015
2016’da Avrupa Konutları Markalı 2 Yeni Proje Daha Geliyor

Artaş Grubu, Avrupa Konutları markalı projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 2016 yılında Avrupa Konutları markalı 2 yeni projeye daha start vereceklerini söyledi...

Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 2016 projelerini yeniemlak.com'a anlattı.

İnşaat, turizm ve perakende sektöründeki yatırımlarına 2016 yılında da devam edeceklerini söyleyen Süleyman Çetinsaya, yıl içinde Avrupa Konutları Başakşehir ve Avrupa Konutları Atakent 4 projelerine start vereceklerini söyledi.

2015 YATIRIMLARIN ERTELENDİĞİ BİR YIL OLDU
2015 yılının yatırımların ertelendiği bir yıl olduğuna dikkat çeken Çetinsaya, 2016 yılının 2015'e kıyasla çok daha hareketli bir yol olacağına inanıyorum dedi.

Avrupa Konutları Atakent 4 GELİYOR
Çetinsaya, "2016 yılının 2015’e kıyasla çok daha hareketli bir yıl olacağına inanıyorum. 2015,seçim beklentileri nedeniyle bazı yatırımcılarının yatırım kararlarını ertelediği bir yıl oldu. Bizim öncelikli temennimiz ülke ekonomisinin başarılı bir trend yakalayarak istikrarını sürdürmesi yönündedir. Türkiye’nin ciddi bir potansiyeli var. Bu potansiyele ve güce inanıyoruz. Aktif şekilde faaliyet gösterdiğimiz inşaat, turizm ve perakende sektörlerindeki yatırımlarımıza 2016 yılında da ara vermeden devam edeceğiz. Yıl içinde Avrupa Konutları Başakşehir projemiz ile Avrupa Konutları Atakent 4 projelerimizi de hayata geçireceğiz" diye konuştu.

ATAKÖY'ÜN 3 HAFTADA BÜYÜK BİR KISMI SATILDI
Geçtiğimiz ay satışa çıkan Avrupa Konutları Ataköy projesinin 3 haftada büyük bir kısmının satıldığını belirten Çetinsaya, "Doğru yerde, doğru ve nitelikli proje geliştirdikten sonra Türkiye’de konutun satılamaması gibi bir durum yok. Ülkede hala ciddi anlamda konut açığı bulunuyor ve vatandaşlarımız da gayrimenkul yatırımına inanıyor. 2015’in geneline kendi açımızdan bakacak olursak; Avrupa Konutları Tem 2 projemizi ve ortak girişimlerle hayata geçirdiğimiz Tema istanbul projemizi teslim ettik. Avrupa Konutları Kale projemizi lanse ettik ve kaba inşaatını tamamladık. Bununla birlikte yine ortak girişimle inşasına devam ettiğimiz Vadistanbul projemizin Bulvar etabının inşasında ve satışında büyük ilerleme kaydettik. Vadistanbul Bulvar projemizi Dubai’de Cityscape fuarında körfezli yatırımcılarla buluşturduk. Avrupa Residence & Office Ataköy projemizi lanse ettik ve 3 haftada büyük kısmını sattık. 2015 yılı bizim açımızdan gayet hareketli ve hedeflerimiz doğrultusunda geçen bir yıl oldu" ifadesinde bulundu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


3.Havalimanı projesinin yolcu köprüleri ilk kez görüntülendi

3.Havalimanı projesinin yolcu köprüleri ilk kez görüntülendi

Yapım çalışmalarının hız kesmeden sürdüğü 3.Havalimanı projesinde tamamlanan yolcu köprüleri ilk kez

13 Eylül 2017


Tav Havalimanları hisselerinin yüzde 3,76’sı yabancılara satıldı

Tav Havalimanları hisselerinin yüzde 3,76’sı yabancılara satıldı

TAV Havalimanları'nın kurucu ortaklarından Tepe İnşaat ve Sera Yapı hisselerinin bir kısmını yabancı

12 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat