AB Grup İstanbul’da 2 projeye başlıyor

Yurt dışındaki projelerinden elde ettiği gelirlerle Türkiye’ye yatırım yapan AB Grup, İstanbul’da 2 yeni konut projesi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

07 September 2018
AB Grup İstanbul’da 2 projeye başlıyor Türkiye’nin önde gelen konut üreticilerinden biri olan AB Grup, Türkiye’deki konut yatırımlarına devam ediyor. Yurt dışında da çok sayıda konut projesi hayata geçiren AB Grup, oradan sağladığı finansmanla İstanbul’da 2 yeni konut projesine başlamaya hazırlanıyor.

Yalnızca inşaat sektöründe değil, enerji, kozmetik ve matbaa sektörlerinde de hizmet veren AB Grup ilk olarak Atina’da hayata geçirdiği lüks projeyle yurt dışına açılmış ardından da projelerine İngiltere’de devam etmişti.

Son günlerde adından sıkça söz ettiren grubun yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, Atina’da hayata geçirdikleri 248 lüks rezidanstan oluşan projeyi tamamladıklarını ifade ederek, satış işlemlerinin henüz devam ettiğini, aynı şekilde Atina’da hayata geçirdikleri Atina Marina projesindeki inşa çalışmalarının devam ettiğini ve bu projeleri Yunanistan’ın Florina Bölgesi’nde kurdukları 4 Magawatt’lık elektrik santrali projesinin takip ettiğini söyledi. İngiltere’deki hayata geçirdikleri konut projesini de 2019 yılının Haziran ayında tamamlamayı hedeflediklerini söyleyen Bayrak bu projelerden elde ettikleri gelirlerle Türkiye’ye yatırım yaptıklarını ifade etti.

Dövizdeki dalgalanmalara rağmen AB Grup olarak hayata geçirdikleri tüm projelerde Türk Lirası kullandıklarını vurgulayan Bayrak, hiçbir zaman Türkiye’de kazandıklarını yurt dışına götüren bir firma olamayacaklarını belirtti.

İSTANBUL’A 2 YENİ PROJE

Türkiye’deki yatırımlarına ara vermeden devam ettiklerini ifade eden AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, daha önce olduğu gibi önümüzdeki dönemde de İstanbul’un çeşitli yerlerinde lüks projeler hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi. Daha önce bu bölgede, AB Yaşam Evleri, Nişantaşı Bayrak Konakları ve Eyüp Esen Park Evleri projelerini tamamladıklarını kaydeden Bayrak, Seyrantepe ve Basın Ekspres’te hayata geçirecekleri iki yeni lüks konut projesinin yapımına sonbaharda başlamayı planlandıklarını açıkladı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Nuvo Dragos 120 taksitle ev sahibi yapıyor

Nuvo Dragos 120 taksitle ev sahibi yapıyor

İstanbul Maltepe’de yükselen en yeni markalı konut projelerinden biri olan Nuvo Dragos’ta fırsatlar

11 October 2018


Mai Residence projesi bankasız kefilsiz 60 ay taksit imkanı sunuyor

Mai Residence projesi bankasız kefilsiz 60 ay taksit imkanı sunuyor

Fer Yapı tarafından İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Mai Residence projesi bankasız, kefilsiz, va

09 October 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum