AB Holding’ten Dev Yeşil Alan Bağışı

İstanbul Bahçelievler'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

25 Mayıs 2015
AB Holding’ten Dev Yeşil Alan Bağışı

AB Holding, 'AB Yaşam Evleri'nde yer alan 5 bin 800 metrekarelik yeşil alanı Bahçelievler Belediyesi'ne bağışladı.

AB Holding'ten Dev Yeşil Alan Bağışı

Yoğun ilgi gören projeleriyle dikkat çeken, ülkemizde inşaat sektörünün güçlü markası AB Holding, Güneşli'de hayata geçirdiği 'AB Yaşam Evleri' projesi içinde yer alan 5 bin 800 metrekarelik yeşil alanı düzenlenen törenle Bahçelievler Belediyesi'ne bağışladı.

Törene AB Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Adayı Tülin Mazlumoğlu Kestane, AK Parti Şişli Belediye Meclis Üyesi Özgür Altun ve İş adamı Ali Kemal Altın katıldı.

Bahçelievler sakinlerinin kullanımına açılan, dinlenme ve yürüyüş alanları, çocuk oyun parkı ve yeşil alanlarıyla 5 bin 800 metrekarelik yeşil alanın açılışında, AB Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak ve Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, kurdeleyi birlikte kesti.

Törende bağışlanan yeşil alan ile ilgili "Yaptığımız işin temelinde 'İnsan' ve 'Doğa' olgusu var ve bu nedenle bizim projelerimizin büyük kısmını yeşil alanlar oluşturur" diyen Muhsin Bayrak, "Son dönemde şehir parklarımızın sayısı oldukça arttı. Biz de hem insana hem de doğaya katkı sunmak adına böylesine geniş bir alanı halkımızın kullanımına sunduk. AB Holding olarak bundan sonra hayata geçireceğimiz projelerimizde de aynı hassasiyeti sürdüreceğiz" dedi.

Kalabalık Şehir Hayatına Alternatif

AB Yaşam Evleri' projesinde insan odaklı hareket ettik. Bu sebeple çevresindeki sosyal yapı ile bütünleşen modern bir proje hayata geçirdik" diyen AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak "İstanbul'un merkezinde olmasına rağmen şehrin gürültüsünden ve kirliliğinden tamamen uzak olan 147 dairelik ‘AB Yaşam Evleri' projemize gösterilen ilgiden oldukça memnunuz. Kalabalık şehir hayatına alternatif çözümler üreterek insanlarımıza daha rahat yaşam imkanı sunuyoruz" dedi.

-
AB Holding'ten Dev Yeşil Alan Bağışı
-

AB Yaşam Evleri'nde Son 25 Daire

Kalan dairelerin özellikleriyle ilgili konuşan Bayrak, "Projeye başladığımız günden bu yana büyük ilgi gördük ve görmeye devam ediyoruz. 3 blok, 147 daireden oluşan AB Yaşam Evleri Projesi'nde, 4 adet 1 oda 1 salon, 6 adet 2 oda 1 salon, 9 adet 3 oda 1 salon ve 6 adet dubleks olmak üzere son 25 daire kaldı. 1 oda 1 salon özellikteki daireler 70 ile 105 metrekare arası değişirken, 2 oda 1 salonlar 90 ile 125 metrekare arası, 3 oda 1 salonlar 125 ile 175 metrekare arası, dubleksler ise 190 ile 300 metrekare arası değişmektedir" dedi. Yatırım bedeli 35 milyon lira olan proje, çocuk oyun alanları, fitness salonu ve modern peyzaj alanlarının yanı sıra, sauna, kapalı otopark ve yüksek güvenlik sistemiyle de kişiye özel ayrıcalıklar sunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Muğla Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, hazine adına kayıtlı olan bahçeli evi satışa çıkartıyor...

22 Nisan 2017


Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Semt Bahçekent, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt'ta

21 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.