Adam Kule Vitrine Çıktı!

İstanbul Maltepe'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

03 Kasım 2015
Adam Kule Vitrine Çıktı!

Dap Yapı tarafından Maltepe Dragos'ta inşa edilen Adam Kule projesi görücüye çıktı. Dap Yapı Adam Kule fiyatları metrekare bazında 5 bi 500 TL'den başlıyor...

Maltepe'de Dalga Kule, Burgu Kule ve Tango Kule gibi farklı mimarisi ile öne çıkan projelere imza atan Dap Yapı, Maltepe Dragos'taki yeni projesi Adam Kule'nin lansmanını yaptı.

254 adet rezidans ve 88'i home ofis olmak üzere toplam 342 adet bağımsız birimden oluşan Dap Yapı Adam Kule projesinde büyüklükleri 46 ile 144 metrekare arasında değişen daire seçenekleri yer alıyor.

Adam Kule FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

METREKARESİ 5 BİN 500 TL'DEN BAŞLIYOR
2017 yılının sonlarına doğru konut teslimleri yapılması planlanan Adam Kule fiyatları ise metrekare bazında 5 bin 500 TL ile 8 bin 500 TL arasında değişiyor.

Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi'nin hemen yanında konumlanan Adam Kule Maltepe Dragos projesi Tem bağlantı yolu, sahil yolu, E-5 karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe sahil dolgu alanı ve Sahiba Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolay ulaşım imaknı sunuyor.

ADAM GİBİ ADAM PROJE
Standart inşaat yerine her zaman zoru seçtiklerini belirten Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Standart yerine her zaman zoru seçiyoruz. En son teknolojileri uyguluyoruz. Bu projemiz de adam gibi adam proje" dedi.

LANSMANA ÇIKMADAN YÜZDE 40'I SATILDI
Adam Kule projesinin tanıtımı yapılmadan yoğun bir ilgi ile karşılaştığını belirten Yılmaz, projesinin lansman öncesi yüzde 40'ının satıldını söyledi.

YENİ PROJELER GELİYOR
2016 yılında farklı lokasyonlarda birçok projeye start vereceklerini belirten Ziya Yılmaz, "2016'da birçok yeni projeye daha başlayacağız. Pendik'de 3 bin konutluk bir projemiz var. Yine Kartal'da 2016'nın 3. çeyreğinde 2 kuleden oluşan bir projemiz olacak. Validebağ projemizin yanı sıra yine 2 tane de kentsel dönüşüm projemiz olacak" dedi.

ARTIK EKONOMİYE ODAKLANIP YENİ DESTANLAR YAZMALIYIZ
Seçim sonuçları hakkında da değerlendirmede bulunan Ziya Yılmaz, "13 yıldır iktidarda olan bir hükümet var. Bundan sonra da yine iktidarda olacak. Bizim sektör belirsizlikleri sevmiyor. Bu seçimle birlikte belirsizlik ortamı yerini istikrara bırakacak. Artık ekononiye odaklanıp yeni destanlar yazma zamanı. Biz zaten Dap Yapı olarak hiç bir zaman frene basmadık. Tam gaz devam ediyorduk bundan sonra da devam edeceğiz" ifadesinde bulundu.

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜ BİLEN BİR BAKAN İSTİYORUZ
Seçim sonrası yeni kurulacak kabine hakkında da konuşan Yılmaz, "Biz inşaat sektörünün içinden bir bakan istiyoruz. Bu konudaki talebimizi de gerekli yerlere bildirdik. Bizim şuan en büyük sıkıntımız arazi maliyetleri. Eğer bizi bilen bir bakan olursa bu konuda bize daha iyi yardımcı olur. Bize arazi geliştirsinler ki biz de Toki gibi toplu konutlar yapabilelim" dedi.

FİYATLAR ARTAR AMA KORKUNÇ DÜZEYDE DEĞİL
Ziya Yılmaz, "Seçim sonrası konut fiyatları ne olur" sorusuna ise şöyle yanıt verdi: "Sektörde bastırılmış bir fiyat vardı. Bizler birçok malzemeyi yurtdışından getiriyoruz. Dolayısı ile dolardaki yükseliş bizi etkiliyor. Dışarıdan bakınca çok kolay görünüyor bu işler. Ama hiç kolay değil. Küçücük kum tanelerinden dev projeler yapıyoruz. Maliyetleri tutturmamız lazım. Bizleri de en çok zorlayan arazi maliyetleri. İstanbul'dan dağın başında dediğin yer için bile yüzde 50 pay istiyor toprak sahibi. Bize arazi lazım. O nedenle diyorum ki bizi bilen bir bakan lazım. Bize arazi üretsinler ki biz de toplu konut yapabilelim."

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


 İBB Sultangazi'de açık teklifle arsa satacak

İBB Sultangazi'de açık teklifle arsa satacak

İBB, Sultangazi’deki 600 metrekare konut ve ticaret imarına sahip arsasını ihale yoluyla satışa çıka

22 Ocak 2018


Horizon Life Beytepe 675 bin TL’ye 4+1 fırsatı

Horizon Life Beytepe 675 bin TL’ye 4+1 fırsatı

Koz Group imzalı Horizon Life Beytepe Ankara Çankaya’da 675 bin TL’de 4+1 konutlarında hemen teslim

20 Ocak 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum