Aden Ballıkpınarı 2. Etap Teslimleri Eylül 2016’da

Ankara Gölbaşı'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

03 Şubat 2016
Aden Ballıkpınarı 2. Etap Teslimleri Eylül 2016’da

Teslimlerin 2016 yılının Eylül ayında yapılması planlanan Aden Ballıkpınarı projesinde daire fiyatları 500 bin TL'den başlıyor...

Lejant Mimarlık ekibi tarafından tasarlanan, Steelife ve Lin Yapı ortaklığında hayata geçirilen Aden Ballıkpınarı projesi 2 etaptan meydana geliyor. İlk etabı teslim edilen Aden Ballıkpınarı projesinin ikinci etabında ise teslimlerin 2016 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor.

Ankara Gölbaşı Ballıkpınarı Köyü'nde yaşama geçirilen Aden Ballıkpınarı projesi tek katlı bahçeli ev modelini sunuyor. Toplam 48 bağımsız birimin yer aldığı Aden Ballıkpınarı 2. Etap projesi klasik sistemlere göre yüzde 10 daha fazla alan kullanım avantajı sunan çelik yapı sistemleriyle inşa ediliyor. Projede şuanda 26 bağımsız bloğun inşaatının yüzde 50'si tamamlanmış durumda.

Steelife Genel Müdürü Mimar Bülent Aydın, çelik yapı ile inşa edilen Aden Ballıkpınarı Konut Projesi’nin başta deprem olmak üzere tüm tehlikelere karşı da korunaklı olduğunu ifade etti. Aydın, çelik yapı sisteminin, depreme dayanıklılığı, estetikliği, konforu, yüksek izolasyon değerlerine sahip olması ve müstakil binalar öngören konsepti ile kentsel yaşam düzeyinin yükseltilmesi için vazgeçilmez olduğunu belirtti.

Aden Ballıkpınarı projesi 6 farklı konut seçeneği yer alıyor. Projede 531 metrekare villa, 154,40 metrekare 2+1 dubleks daire, 161,46 metrekare 3+1 dubleks daire, 182,89 metrekare 3+1 teraslı daire, 229,25 metrekare 4+1 teraslı daire ve 476,80 metrekare 5+1 teraslı daire bulunuyor. Aden Ballıkpınarı fiyatları lansmana özel ortalama 500 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Aden Ballıkpınar sosyal olanakları;

- Bahçe
- Havuz
- Açık ve Kapalı otopark
- Misafir otoparkı
- 7/24 profesyonel güvenlik sistemi
- Ortak yürüyüş parkurları
- Çocuk oyun alanlarıHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.