Adım İstanbul ve Evvel İstanbul Cadde Dükkanları İhalesi Yarın

Evvel İstanbul ve Adım İstanbul cadde dükkanları yarın satışa çıkıyor.  Cadde dükkanlarının fiyatları 652 bin 542 TL'den başlıyor...

13 Mayıs 2016
Adım İstanbul ve Evvel İstanbul Cadde Dükkanları İhalesi Yarın Evvel İstanbul ve Adım İstanbul cadde dükkanları yarın satışa çıkıyor.  Cadde dükkanlarının fiyatları 652 bin 542 TL'den başlıyor...

Emlak Konut GYO güvencesiyle İnteya İntes ve EYG Grup ortaklığında hayata geçirilen Evvel İstanbul ve Adım İstanbul cadde dükkanları yarın ihaleye çıkıyor.

Başakşehir Kayaşehir'de yaşama geçirilen Adım İstanbul projesinde 120 adet, Evvel İstanbul projesinde 10 adet olmak üzere toplam 130 adet cadde dükkanı satışa sunuluyor. Evvel İstanbul ve Adım İstanbul cadde dükkanları fiyatları 652 bin 542 TL'den başlangıç gösteriyor.

Adım İstanbul cadde dükkanları ihalesi yarın saat 11:00'da Kayaşehir Bulvarı No :2 Başakşehir adresinde bulunan Evvel İstanbul/Adım İstanbul Projesi Satış Ofisinde gerçekleşecek.

FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İhaleye katılmak isteyenlerin aşağıda belirtilen maddeleri en geç bugün saat 19:00'a kadar yerine getirmesi gerekiyor.

- İsteklilerin Emlak Konut'un web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekiyor. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası verilecek.
- İsteklilerin, geçici teminat bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekiyor.
- İstekliler, geçici teminat mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını Evvel İstanbul/Adım İstanbul Projesi Satış Ofisine teslim etmeleri gerekiyor.
- Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, satış ofisi yetkilileri istekliye İhale Bayrağını teslim edecek.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Emlak Konut Bakırköy Şevketiye arsasına 7 teklif

Emlak Konut Bakırköy Şevketiye arsasına 7 teklif

Emlak Konut Bakırköy Şevketiye ihalesinin düzenlenen ilk oturumunda 7 şirket teklif sundu.

06 Ekim 2017


Bizim Mahalle 1. Etap arsasının kazananı belli oldu

Bizim Mahalle 1. Etap arsasının kazananı belli oldu

Bizim Mahalle 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin Pazarlık - Açık Artırma b

03 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.