• Kampanyalar
  • Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’da 2 Bin 850 TL Taksitle

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’da 2 Bin 850 TL Taksitle

İstanbul Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde tarihi kampanya sürüyor. Projelerden 2 bin 850 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor...

19 Eylül 2016
Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’da 2 Bin 850 TL Taksitle İstanbul Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde tarihi kampanya sürüyor. Projelerden 2 bin 850 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor...

Emlak Konut GYO güvencesiyle İntaya, EYG, İntes ortaklığında hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde tarihi Emlak Konut kampanyası devam ediyor.

İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir’de yaşama geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde ayda 2 bin 850 TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olunabiliyor.

2016 yılının sonuna kadar devam eden kampanya kapsamında yüzde 20 peşinat veriliyor. Kalan tutar ise yüzde 0,42 faizle 60 ay, yüzde 0,70 faizle 120 ay taksitlendirilebiliyor.Evvel İstanbul projesi toplam 678 adet konuttan meydana geliyor. Projede alanları 62 ila 223 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Toplam 615 adet konut ve 120 adet ticari birimden oluşan Adım İstanbul projesinde ise 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Türkiye’nin ilk planlı şehir merkezinde inşa edilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projeleri Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, yapımı devam eden 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’na ve devasa şehir parkına yakın mesafede konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat